Skocz do zawartości

[Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk]


skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

MY chcemy jechać przez Glinianki obok stawu czy jeziora Kuźnica Świętojańska ominąć to co mapa wytyczyła, jakbyś czytał to byś wiedział,że to mapka poglądowa jest tylko. Nie bój się Marcin miejsce na ognisko jest już ustalone

Skorpion nie chce się wtrącać, ale burdel robisz zaś, pod Żyrafą o 12.20 czekamy z Devilem do 12.30 i ruszamy potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, ja jestem spokojny - nie ma strachu :)

 

Tak dla scisłosci z pod zyrafy dołączamy pod ten mariacki by ktos nie napisał ze cos osobno jest tylko o której zebrac sie pod zyrafa bo nie wie ile minut jedzie sie pod mariacki??i kto nas odcholuje pod niego a z powrotem na katosy??No i oczywiscie prosze tych co jada by napisali kto jedzie i z jakiego punktu by było wiadomo na kogo zaczekac pozdrawiam Marcin:)

Filip lub Marcin, podjedzie pod Żyrafę ok. 12:15, a o 12:30 wyjazd w kierunku Katowic.

 

Cześć :)Fajna trasa :) z ulicy Podskale (przed punktem B na Waszej mapie) możecie zjechać w lewo na czerwony szlak zamkowy i dojechać do ulicy Młyńskiej nad zalewem a stamtąd do Sulikowa omijając ulicę Zagłębiowską. Żwirowa ścieżka rowerowa z dala od samochodów ;)Jeśli chcecie mogę podesłać gpx'a.

Niestety nie mogę w sobotę, a chętnie bym dołączył :)

pozdrawiam

dzięki za pomysł, miejmy nadzieję, że następnym razem uda Ci się z nami zabrać :)

 

 

Aktualnie z tego co mi wiadomo, na ten moment jadą:

  • Gosia, Werka, Bernadetta, Filip, Marcin (DEVILEK), Patryk, Marcin (skorpion), Zbyszek (zibiraze) i ja (karpik75)

Prawdopodobnie pojadą też:

  • Grzegorz, Krzysztof (Zyziu), , Marcin (Lapec), Irek (softnet), Piotrek (ShadoK) i reszta świata którą zapraszamy, a w szczególności tajemniczego Don Pedro :)

WAŻNE!!

Osoby zainteresowane, a jadące z nami po raz pierwszy, proszę o kontakt na pw

w celu podania namiarów, aby w razie spóźnienia można było się skontaktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała prosba by następny wypad był w rejony bytom piekry lub tarnowskie góry z racji tego ze czesto sa bilzej katowic a z tego co wiem z innych rejonow dołaczyło by jeszcze pare ludkow do nas jak te kierunki wejscie prosbe pod uwage moze i nawet w niedziele jak checie i kto bedzie czas miał ruszyc w kierunku dolomitów co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Będę czekał koło "żebraka" , bo to po drodze i będzie można skrócić sobie drogę przez miasto alejkami a nie pedałować szosą.

Drogi rowerowe prowadzące od Kuźni do Siewierza w miarę znam trochę się po okolicach w tamtym roku kręciłem.

Przepraszam za błędy w poprzednim wpisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Będę czekał koło "żebraka" , bo to po drodze i będzie można skrócić sobie drogę przez miasto alejkami a nie pedałować szosą.

Drogi rowerowe prowadzące od Kuźni do Siewierza w miarę znam trochę się po okolicach w tamtym roku kręciłem.

Przepraszam za błędy w poprzednim wpisie

Mamy ustaloną trasę jedziemy cały czas szlakiem co już zaznaczyłem, na mapce tego nie widać więc omijamy ruchliwą Zagłębiowską, czy wy w ogl czytacie te posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się gruba impreza ;) Ja niestety muszę weekend przepracować.

Takie życzie wojtek, nadrobimy najbliższym czasie :)

 

Jak coś to zapraszam na jutro kierunek jezioro Świerklaniec, a właściwie to Kozłowa Góra i objazd tego jeziorka

Co do godziny to się jeszcze ustali

Jutro razem z Marcinem prowadzicie wypad na Siewierz Filip :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam w niedziele na mały wypadzik w godzinach porannych lub wczesno popołudniowych zinteresowani ktorzy chca jechac piszcie do mnie na gg . Jak to bywa w niedziele dystns nie za wielki wiec jesli są też ludzie którzy dopiero zaczeli krecic na rowerku lub jeszcze obawiaja sie wiekszych dystansów beda mile widziani pozdrawiam Marcin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno z 50-60km by wyszło w dwie strony, nie liczyłem tego od parku chorzowskiego tylko od siebie z domu i mi wychodzi koło 90km ale trochę nadkładając

to spoko jak pojedzimy przez jakie miasta bo np dołaczyl bym w bytomiu albo na obrzeżach np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec odnsnie dużych wypadów typu pszczyna czy siewierz itp beda opracowane tematy osobne i zakładane tak jak było z pszczyna tutaj natomiast bedzie jak to na poczatku było niedługie dystanse i małe wypadziki.Oczywiscie jesli ktos ma ochote na wieksze wypady i wiecej kilometrów zawsze bedzie info pod tematu na tej stronie a w osobnym poscie info i szczegoły wyjazdu oraz relacje z wypadu itp mysle ze ta bedzie najlepiej by zaoszczedzic sporów i nieporozumien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...