Skocz do zawartości

[Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk]


skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek, takie informacje to rewelacyjne informacje :) Bardzo się cieszę, że wszystko idzie w dobrą stronę. Ja nadal mam gips, ale mają mi go ściągnąć do końca miesiąca (przynajmniej tak powiedział mi wczoraj ortopeda). Niestety nie ma róży bez kolców... lekarz powiedział też, że powrót na rower w sierpniu, to bardzo optymistyczna wizja... jednak z drugiej strony patrząc - nie wykluczył tej wizji :) Tak że zobaczymy co przyniesie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale ta grupa coś nie bardzo ruchliwa:D Mało członków itd:)

Na razie zaczynamy, grupa ruchliwa tylko ostatnio coś się mało rusza :teehee:

Jak jesteś chętny na szosę to grupy z wątku Piekary Śląskie i okolice jeździ co sobotę czy niedzielę- zależne od tego jak się ugadają. Polecam z nimi się wybrać, Ja z nimi na mtb śmigam, tempo średnie ok. 25km/h wzwyż na odcinku 70km, bo właśnie takie trasy robimy. Przeważnie są to okolice Przeczyc, Góry Siewierskiej, Pyrzowice, Wojkowic i tamtych okolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Filmik z pobytu w Bieszczadach. Pozdrawiam

 

 

Filmik dostepny na komorkach pod linkiem

 

Bieszczady 2012 on Vimeo

 

 

Wpis Bieszczady powoduje u mnie dreszcze emocji, od razu wszedłem i co ? A tu szosa...tego nie "zniese" :teehee:

Pany, Bieszczady=Enduro :icon_exclaim:

 

A tak poważnie, to klimat też pewnie na szosie jest :laugh:

 

pozdro :bye2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wpis Bieszczady powoduje u mnie dreszcze emocji, od razu wszedłem i co ? A tu szosa...tego nie "zniese" :teehee:

Pany, Bieszczady=Enduro :icon_exclaim:

 

A tak poważnie, to klimat też pewnie na szosie jest :laugh:

 

pozdro :bye2:

 

 

Często jestem w Sanoku jak mam urlop i chyba w końcu trzeba będzie zabrać rower ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Do lasow Panewnicko-Halembskich kieruj sie do Kochlowic a potem mozesz wjechac w nie od strony Halemby lub udac sie w kierunku Panewnik i od strony rybaczowki. Popytaj ludzi w Kochlowicach to cie pokieruja. W weekendy krece po tych lasach wiec mozna sie ustawic jak co. Pozdro

 

 

Siemka,

 

Wybiera się ktos na troche downhillu i MTB do Ustronia, Istebnej i okolic w promieniu 100km od Katowic? Z chęcią wyskoczyłbym na 1-dniowe wycieczki weekendowe.

 

Proponuje jakiś wypad 20-21 Kwietnia? Nie znam tras ale troche ekslopringu nie zaszkodzi.

 

Raczej wolałbym sie trzymać single trails, niż szosy czy asfaltu.

 

Pozdr,

 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Siemka,

 

Wybiera się ktos na troche downhillu i MTB do Ustronia, Istebnej i okolic w promieniu 100km od Katowic? Z chęcią wyskoczyłbym na 1-dniowe wycieczki weekendowe.

 

Proponuje jakiś wypad 20-21 Kwietnia? Nie znam tras ale troche ekslopringu nie zaszkodzi.

 

Raczej wolałbym sie trzymać single trails, niż szosy czy asfaltu.

 

Pozdr,

 

Marek

odpisałem Ci juz w watku gliwickim , gory to na razie chyba tylko na piwo w centrum Wisły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...