Skocz do zawartości

[Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk]


skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

dobra panowie sorki za zamieszanie , niestety nie moge w ten weekend nigdzie jechac , takze z mojej strony pomysł przenosze na inny termin .

 

W czwartek jade w gory jesli ktos chetny to pociag o 5:02 z katowic do zwardonia

ja pauzuje ze względów zdrowotnych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Zabrze/Gliwice --> sośnicowice --->> kożonek

Z Zabrza do Gliwic przez las z Gliwic do sośnicowic przez pola od sośnicowic caly czas przez las, trasa w 80% szutrowa.

Fajne widoki, mało podjazdów i niespodzianka na końcu ;)

Niestety ogniska w lesie nie zrobimy, ale po drodze są dwie knajpki "rowerowe"

ogarne sie z czasem i założę topic wyjazdowy w każdym razie termin w następny wekend tj. 30 lub 31 do ustalenia.

Wycieczka raczej całodniowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może inna propozycja? Ma być ciepło i bez deszczu w nadchodzący weekend. Następna noc jest nocą kupały, ale z racji tego, że wypada w czwartek, wiele imprez plenerowych zostanie przeniesionych na najbliższy weekend (23-24. VI noc świętojańska). Może wykorzystamy ten fakt i zrobimy wypad 2-dniowy, zahaczając o jakąś nocną imprezę? Świadom jestem, że nie każdy jest sakwiarzem, ale ewentualny bagaż można podzielić na ludzi jadących z torbami i sam chętnie udostępnię miejsca w moich sakwach. Nocleg? Na namioty może jeszcze trochę za chłodno, ale może jakieś schronisko?

 

Chętnie wybrałbym się na Czechy na weekend. Tam jest klimacik, a już zwłaszcza podczas przesilenia letniego. Dystans dzienny 100-150 km.

 

Pisałby się ktoś na taki wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Zabrze/Gliwice --> sośnicowice --->> kożonek

Z Zabrza do Gliwic przez las z Gliwic do sośnicowic przez pola od sośnicowic caly czas przez las, trasa w 80% szutrowa.

Fajne widoki, mało podjazdów i niespodzianka na końcu ;)

Niestety ogniska w lesie nie zrobimy, ale po drodze są dwie knajpki "rowerowe"

ogarne sie z czasem i założę topic wyjazdowy w każdym razie termin w następny wekend tj. 30 lub 31 do ustalenia.

Wycieczka raczej całodniowa

 

Fajna traska ale może być jednak troszkę monotonna :) ja bym proponował gliwice - żernica - leboszowice - rudy - ok 30km w jedną stronę. W Leboszowcach można wbić się w hałdy jak ktoś chce pozjeżdżać i sarny postraszyć, a w rudach jest jeziorko i klasztor i ścieżka rowerowa dydaktyczna(kółko techniczne 17km). Wrócić można lajtowo asfaltem. Ale Shadok rządzi :) a to może być propozycja na inny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka sugestie widze wiele propozycji wyjazdów moze zróbcie głosowanie gdzie wiekszosc ludzi by chciała jechac z tych propozycji ktore przysłali koledzy za co dzieki :).Czyli tak jak zawsze ekipa rulez hehe.Ja niestety przez najblizszy wekend wykluczony z powodów zdrowotnych:( jak tylko wyzdrowieje chce sie z wami wybrac bo brakuje mi tego i dawno was nie widziałem a niektórych nie miłem okazji jeszcze poznac pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co z sobotą?

OSTATNIO był tak fajny klimat że chętnie bym zrobił jakąś rozgrzewkę przed niedzielną wycieczką do Ogrodzieńca.

Pod żyrafą mogę być na 14 albo gdzieś po drodze dołączyć,a jakby nic nie wypaliło, to zapraszam na wycieczkę do Sławkowa- kolejny "zamek".

Z Sosnowca około 25 km w jedną stronę,gdzieś 60% lasami( szlaki turystyczne ), przez miasto ścieżka rowerowa plus spokojne uliczki osiedlowe.

Brak górek (jest jeden podjazd w Sławkowie) , drogi szutrowe lub dukty leśne,po drodze jedyna wieś w województwie bez prądu.

Może uda się zwiedzić muzeum w centrum informacji miejskiej Sławkowa - a jest co oglądać.

Co do GLIWIC to się piszę, tereny mi nie znane więc ciekawe, a i termin przyjazny - przynajmniej według info na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam na jutrzejszy wypad Trasa Zabrze/Gliwice --> sośnicowice --->> kożonek albo inna zależy od propozycji jakie kto ma na jutro prosze także godziny kiedy możecie wyjechać.Jesli była by to ta trasa jaka zaproponował rabiron proponuje zebrac sie pod zyrafa i stamtąd kierować sie do punktu gdzie beda czekac na was rabiron i ekipa oczywiscie wybór i propozycje należa do was.Ja pauzje jak na razie z powodów zdrowotnych lecz bede z wami duchem mam nadzieje ze wypad wam sie uda i pogoda dopisze pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BO dyrygujesz wszystkimi, a to ludziom się nie za bardzo podoba

a ty adwokat czy co nie zasmiecaj niepotrzebnymi haslami i nie rób zametu no to jak sie zgadaliscie to po co tekst kreci ktos cos jutro po to to napisałem o jutrze by temat nie umarł i działo sie tu cos wiec nie potrzebne zbędne komentarze znowu szukasz zwady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie adwokat i już skończ nabijać sobie posty typu: "Zapraszam" bo nie masz zielonego pojęcia na co kto i z kim się umawia, a po drugie uważniej czytaj forum, a nie wyrywki

P.S bo się zgadaliśmy za tydzień a na jutro oficjalnie napisałem co by nas więcej było bo fajniej w dużej ekipie się jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie adwokat i już skończ nabijać sobie posty typu: "Zapraszam" bo nie masz zielonego pojęcia na co kto i z kim się umawia, a po drugie uważniej czytaj forum, a nie wyrywki

nie pouczaj mnie co mam robic co nie niech sie wypowiedza inni na ten temat i tyle a teraz nie reaguje wiecej na twoje komentarze bo to nie ma sensu zasmiecac tu tematu glupotami przeż to tylko inni sie zniechęca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie .. I po co ta nerwowość ? ;) Ja jutro pokręcę się koło Gliwic ale raczej na zachód w lesie, sprawdzę czy błoto dobrze się lepi :) Życzę udanego wypadu do Ogrodzieńca.

ja nie zaczołem chciałem by było ok napisał kreci cos ktos i była cisza wiec zaproponowałem cos ale widze ze on na siłe szuka zaczepek bo inaczej by nie przeżyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakoś tak wyszło, że się ludzie od cb odwrócili, nie wiem dlaczego. Jedziemy mówisz, że jedziesz a potem mówisz, że nie dziwne too

jak na razie wypowiadasz sie sam a nie ludzie i siejesz zamęt jak zwykle zreszta szukaż zaczepek bo z tego zyjesz by prowokowac naszczescie okaże sie mądrzejszy od ciebie i cie oleje wiec pisz co chcesz tutaj miejmy nadzieje ze zareaguje odpowiednia osoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...