Skocz do zawartości

[Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk]


skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzę temat czwartku z lekka przycichł; czyżby udzieliła się Wam deszczowa zaduma? Mam nadzieję, że nadal macie chęć na wspólny wypad, zwłaszcza że pogoda już zamówiona :)

 

Wstępnie widzę to tak:

  • Spotykamy przy Panoramie na Zadolu (czyli tam gdzie w ostatnią sobotę), ok. 12:15
  • ok. 12:30 wyjeżdżamy w kierunku Paprocan (Marcin i Filip - spróbujcie ustalić trasę jaką pojedziemy, jak nie dacie rady, to ustalimy to na miejscu jak się spotkamy)
  • po dojechaniu do Paprocan ustalimy co dalej (jest koncept, co by zahaczyć o Lędziny)
  • późnym popłudniem jedziemy na Starganiec aby spotkać się z Grzegorzem i wspólnie upiec kiełbasę :) (Grzegorz napisz od jakiej godziny będziesz miał czas - jak będziemy ruszali w kierunku Stargańca to Cię powiadomimy i spotkamy się na miejscu)

Jeśli ktoś będzie jechał z Chorzowa i okolic, a nie wie jak dojechać na Zadole, to niech pisze. Jak znam życie Devilek lub Filip, chętnie pomogą w dotarciu na miejsce;)

 

Czekam na Wasze opinie i uwagi co do planu, oraz info. kto jedzie.

 

Zapraszamy wszystkich znajomch i nieznajomych, którzy mają ochotę pojeździć na rowerze w miłym towarzystwie,

poznać nowych ludzi, a na koniec przekąsić kiełbaskę

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to widzisz ;)

 

A trase moze Filip wyznaczyc, chociaz na same paprotki, to nie ma zbytnio kombinacji. Ja tym razem nikogo nie pociagne z Chorzowa, poniewaz poranek raczej zajety bede mial do poludnia.

 

Ino pogode zamow jakas normalna, a najlepiej, to aby juz jutro byla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to widzisz ;)

 

A trase moze Filip wyznaczyc, chociaz na same paprotki, to nie ma zbytnio kombinacji. Ja tym razem nikogo nie pociagne z Chorzowa, poniewaz poranek raczej zajety bede mial do poludnia.

 

Ino pogode zamow jakas normalna, a najlepiej, to aby juz jutro byla ;)

Z Chorzowa to tylko ja będę, także ja tam trafię z Filipem bo wcześniej na bytom ciśniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się zgadzacie to jedziemy na Murcki potem Lędziny potem Jaroszowice w Tychach potem na Paprocany i potem przez Podlesie na Starganiec, myślę że trasa będzie miała tak około 50-60km na Starganiec tak jak mówię.To do zobaczenia w czwartek o 12.30 na Zadolu, my wpierw z Zyziem robimy trasę masy krytycznej w Bytomiu potem okrężną na Rudę Śląska i do was na zbiórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem co prawda inną wizję na jutro, Ale się pojawię i zapraszam wszystkich chetnych kazdy może jechać kto ma chęci.

:)

 

Ale wam zazdroszcze!! :P

Jeszcze pokręcimy :) tymczasem zdrowiej

 

yellowfox... widzimy się jutro :)

 

 

Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...