Skocz do zawartości

[Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk]


skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, być może się dołączę w sobotę , jestem z mikołowa i jadę lasem obok ligoty/stargańca a potem już na Chorzów , jakby ktoś jechał tamtą stroną to chętnie dołączę . Takie relaksacyjne kołowanie może być raz na jakiś czas :). Napisane było że wiek nie gra roli także moje osiemnaście chyba nikomu nie bd przeszkadzać : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, być może się dołączę w sobotę , jestem z mikołowa i jadę lasem obok ligoty/stargańca a potem już na Chorzów , jakby ktoś jechał tamtą stroną to chętnie dołączę . Takie relaksacyjne kołowanie może być raz na jakiś czas :). Napisane było że wiek nie gra roli także moje osiemnaście chyba nikomu nie bd przeszkadzać : )

No z mika masz troche wiec nie ma problemu zaraszam wpadaj :)tylko czy pogoda bedzie bo cos widze za maja być opady oby nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę częściej śledzić to forum. Może się kiedyś z wami wyboirę, ale niestety soboty mi nie pasdują raczej niedziele. Lubię jeździć po lesie, ale nie pogardze asfaltem na mało uczęszczanych drogach. w km od 20-80 Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Pogoda w ten weekend nie będzie rozpieszczała. Prawdopodobnie wyjazd w sobotę może się nie odbyć z racji pogody. Ma padać i to jutro przez cały dzień. W niedziele ma być o wiele lepie. Jutro może się jeszcze coś pozmieniać, także bądźcie czujni i zaglądajcie na forum.

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!! :)

 

pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wiadomych przyczyn dzisiejszy wypad odwołany ale dziekuje za zainteresowanie i angaż innych osób.Jesli chodzi o jutrzejszy dzień dam znac do godz 12 co i jak pozdrawiam Marcin

 

organizuj organizuj wg prognoz ma byc zimno ok 12 stopni ale nie ma byc deszczu wiec mozna pokrecic gdzies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z racji nagłych ataków o jutrzejszy wypad i prózb by cos wypaliło zapraszam jutro na 17 tam gdzie zwykle mamy zbiorke czyli zyrafa .Wiec tak jak kolega Zyziu mówi odpalajcie maszayny czeka nas trasa powiecie jaka na pewno nie 100km wiec bez obaw reszte ustalimy na miejscu pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziekowac wyszystkim za dzisiejszy wypad jak widac coraz wiecej ludzi pojawia sie i kazdy liczy inny skład zapraszam na następne pozdrawiam Marcin

 

Chciałem podziekowac wyszystkim za dzisiejszy wypad jak widac coraz wiecej ludzi pojawia sie i kazdy liczy inny skład zapraszam na następne pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak grzebałem w necie i co znalazłem , popatrzcie : http://www.dalekieob...acje.eu/?p=8301

 

skąd ja to znam hehe 2 tyg temu tak mialem z ekipa takie widoki hehe:)

 

Chetnie sie pokaze na nastepnym treningu. Napiszcie tylko czy jezdzicie asfaltami, terenem czy pol na pol, bo nie wiem czy przyjechac na szosie czy mtb. Pozdr

 

Aha moje gg 12057060

zdecyowanie mtb a jazda raczej pol na pol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...