Skocz do zawartości

[Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk]


skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

Gosia, mam namiary na większość, więc jakby co to kilka telefonów i godzina się przesunie... poczekamy :)

 

To zgadane zgarniamy z Zyziem Patryka i Wojtka na Rudzie i lecimy na Zadole. Bd na styk Karpik jak cos, jak cos to dzwon do mnie jakby nas jeszcze nie bylo o tej 12.30

pełen looz Filip... poczekamy na wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Zadolu o 12:19 i pocałowałem przysłowiową klamkę.Godzina spotkania to rzecz święta,można ewentualnie wyjechać kilka minut póżniej,ale nigdy nie wcześniej.

 

Janek my bylismy siedzielismy przy stoliku i czekalismy na niektorych i wyjechalismy o 13:10 poniwaz czekalismy na 2 osoby jeszcze , szkoda ze chwile nie pokreciłes na zadolu pewnie by Cie ktos zauwazył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdzałem obok stolików i zauważyłem tylko dwa białe rowery.Grzegorz Ciebie bym przecież poznał :)

 

moze byłes troche za wczesnie , ale nastepnym razem sie zgramy

 

dzieki za wypad wszystkim , Gosia , Devil i prezes Karpik Wam dziekuje za towarzycho do zmroku , piekne ognicho zrobilismy oby wiecej takich wypadow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję wszystkim; klimat i atmosfera - rewelacja. Proszę o więcej!! Na koniec zostałem z Gosią Grzegorzem i Marcinem i spaliliśmy to całe drewno, które było nazbierane wspólnymi siłami - ognicho było na maxa. Następnym razem nie ma opcji , że jedziecie wcześniej - zrobimy powtórkę ;)

 

Byłem na Zadolu o 12:19 i pocałowałem przysłowiową klamkę.Godzina spotkania to rzecz święta,można ewentualnie wyjechać kilka minut póżniej,ale nigdy nie wcześniej.

 

Nie wiem jak to możliwe, no ale stało się. Przepraszam. Mam nadzieję, że następnym razem nie będzie takiego problemu. Wyślę Ci na pw mój numer tel. abyś w razie problemu mógł dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równiez dziekuję za super wypad i szkoda że po raz kolejny nie byłem na ognisku. Ale mam za to karę bo gumę złapałem i musiałem robić koło i tak nie dojechałem na czas. . Ale zapraszam wszystkich chętnych na nasze wypady bo warto i jest super, polecam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w sprawie dzisiejszej wycieczki, chciałem podziękować Filipowi za poprowadzenie wypadu oraz za odnalezienie punktów zaopatrunkowych ;), oraz Marcinowi, Grzegorzowi za konsultację i wszystkim za realizację (nie rzadko z potem na czole i plecach) i raz jeszcze wszystkim za klimat i atmosferę (lubię się powtarzać :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechal ;) W zasadzie, juz dawno, no ale ...

 

Dziekuje Wam wszystkim, a kto nie byl na zakonczeniu, to musi kolejnym razem zostac. Cisza, duze ognisko, wspaniale towarzystwo. Czego chciec wiecej ?

 

ps. prawie 91km polecialo ;) W koncu z Wami ta setke strzele i nawet wiem kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to bardzo fajny pomysł na niedzielny wypad (był taki zamysł), no chyba że, rozplanujemy trasę w klimacie wycieczkowym :P

 

karpik wyposażę się w podobną lampę to następnym razem też będe do końca :D

Wczoraj w drodze powrotniej przeszła bardzo pozytywnie test przyświecając wszystkim drogę. Jestem przekonany, że gdyby jechało nas więcej to lumenów starczyłoby dla każdego ;) Tak, że polecam z pełną odpowiedzialnością.

 

 

Jak wiecie, dzisiaj spotykam się z moim synem i do niedzieli spędzamy czas razem, co mnie niezmiernie cieszy. W związku z czym nie będę mógł dotrzymać Wam towarzystwa w drodze do Pszczyny jak i podczas niedzielnego kręcenia (myślę że, skorpion niebawem coś skrobnie w tej kwestii)... nadrobimy to w przyszły weekend (16-17.06) ;) Życzę wszystkim dobrej pogody, wiatru w plecy i wspaniałej atmosfery, która zawsze towarzyszy naszym spotkaniom. Czekam na Wasze relacje i fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecnosci i zapraszam na wypadzik w niedzlele oczywiscie jak ktos ma czas i chęci.Planowny wyjazd miał by miejsce w kierunku boliny wiec bardzo prosze osobe która zna trase w tym kierunku o wstawienie sie na wypadzik.Godzina raczej poranna lub wczesno popołudniowa zbiorka oczywiscie pod zyrafa czekam na wiadomosci poropozycjami godziny ewentualnie inne trasy pozdrawiam Marcin el skorpion hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...