Skocz do zawartości

[kierownica] Aerozine gięta, 31,8 680mm


Przeor

Rekomendowane odpowiedzi

Kierownica mtb Riser 31,8/680mm.

Super waga real 222g.

Materiał aluminium 7075T6.

Gięcie 15mm.

Grubość 1,8mmx1,0mm.

 

http://www.forumrowe...wnica-aerozine/

 

Kierownicę kupiłem w styczniu, cena 186zł. z allegro od sprzedawcy ExtremeBike_2009 Trochę się z nim bujałem, kiera dotarła po około 3 tygodniach ale w sumie sprzedawca nie czarował mnie tylko wyznał prawdę, że na razie ich nie posiada na stanie (chodziło o konkretny kolor) więc aż tak bardzo mi to nie przeszkadzało. Pierwsze wrażenie - rewelacyjna. Napisy trwałe, dokładnie wykonane (chyba laser - nie znam się na tym), anoda jednorodna i wyraźna, kolor zielony. Ogólne wrażenie 5+.

Założona do 26 calowego hardtaila (rama oczywiście zielona ;) ), zastąpiła Ritchey WCS prosta, 580mm.

Nigdy nie jeździłem na takich szerokich kierownicach, wychowałem się na prostych, do 600mm szerokości.Na początku, po przymierzeniu myślałem, że ją trochę przytnę (na bokach są przydatne miarki z zaznaczeniem gdzie trzeba ciąć na daną szerokość, jest kilka do wyboru) ale postanowiłem spróbować jazdy w terenie. I tu nastąpiło zauroczenie. Wyraźnie lepiej się steruje taką kierą. Wiem, że to nie zasługa marki, tylko szerokości.

Od tego momentu przejechałem ponad 800km i jak na razie kierownica wygląda jak nowa, nic nie odłazi. Co do samej kierownicy to sprawia wrażenie solidnej, nie czuć podczas jazdy, że coś się dogina i pracuje. Jest pewnie zamocowana w mostku.

Ogólna ocena jest bardzo dobra. Zarówno waga jak i wykonanie zasługują na słowa pochwały. Pewnie nie raz jeszcze sięgnę po kolorowe produkty Aerozine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...