Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Brzmi znajomo. Pewna bliska mi persona latami katowała się na czymś podobnym https://www.flickr.com/photos/78633376@N06/8659242933/in/set-72157633269837333

a jak już spiłowała sobie zęby na dziurach, dała się wsadzić na https://www.flickr.com/photos/78633376@N06/14167117319/in/photostream/

co ułatwiło wybór tras. Czego i Tobie życzę :)

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skromność to moja pierwsza zaleta ...

 

Flite to jedno z brzydszych siodeł ever (aczkolwiek wygodne), a do biało-czerwonej ramy bardziej pasują białe rurki lub białe siodło.

 

Ale przecież o gustach się nie dyskutuje ;)

 

 

Czyja zaleta ? bo moja na pewno nie i jestem tego w pełni świadom :)

 Tak masz rację że białe siodło pasowało by bardziej ale na podorędziu miałem te z poprzedniego roweru a poza tym jest bardzo wygodne i już "usiedziane" do mojego tyłka.

Co do białych rurek to się kompletni nie zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L-ka powinna podpasić (z tego co pamiętam na zagranicznym forum jest kilka osób o podobnych gabarytach). Z tym, że trzeba zaakceptować fakt, że te rowery w ogóle nie są długie, a pakowanie długich mostków na pewno mocno je upośledzi. Po prostu taki urok akurat tej ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My bike >TNT 30> Kellys>2014                                                                                                                                                          

[sharedmedia=garage:vehicles:5106]

 

post-174995-0-53232700-1402093491_thumb.jpg

Edytowane przez ShemTNT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde pęknieci sterówki groziło ciężkimi obrażeniami - jak by mi nie uznali gwary to bym chyba wział prawnika i walczył o odszkodowanie - straty, moralne, psychiczne i narażenie życia i zdrowia itp  bo to skandal...

Po czymś takim to cię powinni całować po nogach jak byś chcaił tylko wymiany amora ew ramy na nowe.

Seria geant tak zbywa wymiany gwarancyjne ? Napisz do centrali może tylko w Polsce tak lecą w kulki z  klientami ?

Edytowane przez 99tomcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...