Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

LOL!

Kross wypisał na tej ramie dosałownie wszystko. Można czytać jak książkę. :D

Poza "standardowymi" nazwą, wesją i pewnie rozmiarem, mamy jeszcze:
- alumninum ultralite

- race

- post mount

- smooth welding

- T-head tube
- inner cable routing
Uff...przegapiłem coś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień miesiącem zmian, a w związku z tym:

- wreszcie pojawił się myk-myk;

- skrócił się mostek, z 90 mm na 70 mm (Easton Haven);

- poszerzyła się kiera, z 685 mm na 720 mm, przy okazji obniżyła się też i zaliczyła delikatnego sweepa (Ritchey Trail 2x).

Pierwsze wrażenie - wtf?

Drugie - może być.

Trzecie - ou je.

Wrażenie dotyczy mostka i kiery, bo z Reverbem polubiliśmy się od razu.

Aktualne foto:

 

uh80_20140406_094506.jpg

 

li410_20140406_094554.jpg

 

I specjalnie z dedykacją dla MądregoKota, Silverado po sezonie używania:

 

bm866_20140406_094744.jpg

 

Napisy oblazły po obu bokach, a fragmenty zmarszczone i lekko poszarzałe są w rzeczywistości jasno szare - od prześwitującej od spodu dolnej warstwy skóry.  Ale nadal działa i nie trze dupska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Mariomario, za to zdjęcie to Ci się należą mocne gratulacje. Jedno z może 3 najlepszych w tym temacie. 

Szacunek i ukłony.

 

(ps: może minimalnie źle kadr wybrany, może rower powinien bardziej zdecydowanie być z boku kadru lub na środku, ale światło, tło, ta zieleń.. REWELACJA!)

 

Poczytaj o zasadzie trójpodziału i mocnych punktach w fotografii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

I specjalnie z dedykacją dla MądregoKota, Silverado po sezonie używania:

Siodełko wygląda jak po używaniu przez kogoś z hemoroidami.

Nic nie sugeruję of korz ......

Moje tak wygląda po 5 latach.

 

Rowerek jest OK, tylko NN to samo zuo.

 

Mariomario- jest moc w zdjęciu. 

Krytyki się znalazły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@THG, poczytałem ;) tak samo jak o złotym podziale, podziale Corbousiera i wszelakich innych podziałach w zależności od mody i siły przekazu władającego,  o dominancie i dualiźmie formy, o formach swobodnych i punktach formalnie ważnych. Nie tylko w foto ale malarstwie, arch i rzeźbie. Miałem czas na studiach na poczytanie, praktykowanie., na i po.
W sumie jak napisał Durnykot, krytyki się znalazły, no to krytyki zamkną się na amen, może i słusznie bo rzadko nam się taki rodzynek trafia. mea culpa
(żeby nie było, do krytyki to jeszcze daleko a czytać pasowało by wszystko a nie wybiórczo)

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś Ty anarchy, kadr jest świetny, rower w bardzo dobrym miejscu, jedynie to do drzewa na pierwszym planie można się przyczepić, 

lepiej gdyby go nie było :) Świetne światło, świetny rower i duży plus.

 

Fakt, drzewo trochę "przytłacza " rower .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani ciut ciut, wszyscy ci odradzamy, toż to 29er.

Przekręcanie? Niee :/ jeśli kierownica gięta to lipa, będzie się bardzo niewygodnie trzymać kierownicę, zły kąt nadgarstków. Z tego co widzę możesz bardzo pobawić się z tworzeniem komina :)

 

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pany za dobre słowo. Pierwszy raz spróbowałem pobawić się suwakami i wyszło nieźle.Przyznam szczerze, że oryginalnie to zdjęcie biednie wyglądało.

Nie ma jak klimat Smerkowych Singli, kto nie był niech żałuje. Ponad 70km singlowania po górach, miód, floł i inne przyjemności.

 

 

PS. Chyba zmienię nick :):):) bo na każdym forum jest to samo :):):) marioROmario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Qrczakzul,a co Ty pitolisz? :) Ewidentnie kolega ma obróconą za bardzo do przodu kierownicę i końcówki ustawione do góry a nie do tyłu. Gięcie tak, ale gięcie gięciu nie równe.
Ja proponuje obrócić zdecydowanie do tyłu, Na sam początek zasugerowałbym się (nie jest to najlepsze ale na początek wystarczy) napisami. Ustaw tak kierownicę by były na wprost z przodu. Producent na ogół zakłada, że jego napisy ktoś zobaczy z naprzeciwka a nie Krtek ;)
A potem imbus i jeździć i obracać, po kilka stopni aż w końcu znajdzie się tą jedną najlepszą dla siebie pozycję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani ciut ciut, wszyscy ci odradzamy, toż to 29er.

Przekręcanie? Niee :/ jeśli kierownica gięta to lipa, będzie się bardzo niewygodnie trzymać kierownicę, zły kąt nadgarstków. Z tego co widzę możesz bardzo pobawić się z tworzeniem komina :)

 

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

a po polsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczakzul,a co Ty pitolisz? :) Ewidentnie kolega ma obróconą za bardzo do przodu kierownicę i końcówki ustawione do góry a nie do tyłu. Gięcie tak, ale gięcie gięciu nie równe.

 

Ja proponuje obrócić zdecydowanie do tyłu, Na sam początek zasugerowałbym się (nie jest to najlepsze ale na początek wystarczy) napisami. Ustaw tak kierownicę by były na wprost z przodu. Producent na ogół zakłada, że jego napisy ktoś zobaczy z naprzeciwka a nie Krtek ;)

 

A potem imbus i jeździć i obracać, po kilka stopni aż w końcu znajdzie się tą jedną najlepszą dla siebie pozycję.

 

powodzenia, a nuż koledze spasuje :D

 

Po polsku czyli daj podkładki nad mostek :)

 

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez qrczakzul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...