Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

skądże, to raczej jak... wypychanie  slipek piankową izolacją do rur, latem, na plaży w Międzyzdrojach  :D

 

 

Hehehe! Padlem :D

 

Jak zycie pokazuje, szczerosc nie poplaca :)

Nie dosc, ze sie tutaj czepiaja podrobek, to jeszcze psuja reputacje wykwintnym miejscowkom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że wszystkim już przeszło:) A teraz zdradzę moją tajemnicę żeby pozamykać wasze buzie... moje "podróbki" obręczy DT Swiss pochodzą z fabryki... DT Swiss Tajwan i jest to model xrc 1250 pomalowany w barwy xrc 950 kupiony od Pana Xianga, który pracuje na nocnej zmianie. Szwajcarzy płacą Panu Xiangowi 1,5 dolara za dzień pracy. Ja zapłaciłem mu 650 dolarów za komplet obręczy i tym samym uszczęśliwiłem całą jego rodzinę. Następnym razem jak chcecie się s z kogoś naigrywać to radzę się zastanowić i popatrzeć na ilość pasków na własnym dresie:p

 

zamykam temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Stary, historia i tak śmierdzi na odległość jakkolwiek byś tłumaczył a opowiadanie o tym ,że kupiłeś od biednego złodzieja na miskę ryżu dla Rodziny, który okrada fabrykę swojego szefa lub inwestora jest wisienką na torcie.
Amen zdecydowanie bo pogrążasz się z każdym kolejnym tłumaczeniem. 
Nie to, że ktoś Cię nie lubi ale podróbki, paserstwo, kradzieże czy naciąganie forumowiczów będzie publicznie napiętnowane  ...wa jego mać.

ps: zresztą o czym my tu mówimy.... tu Dt, pod tyłkiem replica "superlogica" .Widać Xijang nakarmił pół wioski ryżem...

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję tylko legalne produkty, od legalnych sprzedawców, produkowane przez legalne korporacje, zatrudniające legalnie pracowników pracujących legalnie za miskę ryżu przez kilkanaście godzin dziennie. Nikogo nie okradam. Wszystko legalnie.  Banan od ucha do ucha i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że wszystkim już przeszło:) A teraz zdradzę moją tajemnicę żeby pozamykać wasze buzie... moje "podróbki" obręczy DT Swiss pochodzą z fabryki... DT Swiss Tajwan i jest to model xrc 1250 pomalowany w barwy xrc 950 kupiony od Pana Xianga, który pracuje na nocnej zmianie. Szwajcarzy płacą Panu Xiangowi 1,5 dolara za dzień pracy. Ja zapłaciłem mu 650 dolarów za komplet obręczy i tym samym uszczęśliwiłem całą jego rodzinę. Następnym razem jak chcecie się s z kogoś naigrywać to radzę się zastanowić i popatrzeć na ilość pasków na własnym dresie:p

 

zamykam temat 

 

pojechałeś z tym komentarzem...ciężko nim zamknąć temat.

 

też jestem przeciwko korporacjom, rosnącym różnicą społecznym etc...ale mimo to nie namawiam pana Xianga, aby kradł.

Nie kupuję kradzionych..no przerażające to.

Edytowane przez Schwefel
ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku ile jadu wydzielacie na tym forum. Nie spodziewałem się, że tak mogą zachowywać się dorośli ludzie .... a sztyce kupiłem w Centrum Rowerowym. Do zobaczenia na trasie!

 

Krytyczne wpisy dotyczyły ewidentnego oszustwa, które nie przestało nim być mimo - jak piszesz - dobrych intencji.

Podobne intencje mają miliony - kradną, żeby wyżywić rodziny, kupić lekarstwa dla dziecka i babci, żeby mieć podróbki, bo na oryginał ich nie stać.

Czujesz się usprawiedliwiony i nie możesz się pogodzić, że nie znalazłeś zrozumienia.

Może w swoim życiu nie spotkałeś "dorosłych", którzy nazywają rzeczy po imieniu. 

Nie dziwi więc, że przeżyłeś szok.

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to szmugluje kradziony towar przez granice, mało tego jeszcze placę Vat i cło antydampingowe w urzedzie celnym, polubilem juz te wasze komenty ha ha poza tym zycze kazdemu sztywnych kół o masie 1260 gram do 29er'a. A moze Xiang dostal te obrecze w nogrode za tytuł pracownika roku? A może wygrał w zawodach, bo woli jeździc na rowerze niz siedziec przed kompem? Albo nabija sie z nas jak kolega za ścianą zaplata Reynolds'y, a Polaczek kupuje je za 7000 zl na Allegro w promocji ha ha i podobno są bardzo sztywne.... no tak przecież ważą prawie 1600 gram:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

...a ja życzę każdemu porche boxxera w cenie focusa. Może nie można nim jeździć po Zachodniej Europie bo Właściciel się znajdzie ale co tam -szpan na auto forum jest.
Pisałem Wać Pan - skończ bo żałosne to jest i smutne. A jak jesteś poważnym facetem to olej to co piszą tu wyszczekane dzieciaki z piaskownicy. 
A co do Centrum Rowerowego -byłbym ostrożny z takimi wypowiedziami bo jak znam sklep długo to takiej chamskiej podróbki Ritcheya tam nie widziałem. A to już jest oszczerstwo. Pewnie ta Twoja superlogika też jest lżejsza od thomsona o 60 gramów a to przecież jest najważniejsze prawda? Bo niektórym na samą myśl pocą się nogi po wewnętrznej stronie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...