Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

przejzalem caly temat i nie widzialem dextera w malowaniu 2012

tak wiec wklejam zdjecia zrobione dzisiaj ok 14 w koszalinie ;)

 

dexter29zima.jpg

dexter29zima02.jpg

 

fabryczny author dexter 29

rama 21" - z daleka wyglada jak "normalny" rower

wymieniony tylko lancuch (stary zerwalem 2x) i pedaly na VP-559

dolozony ochraniacz neoprenowy, bidon, linka (rower uzywany codziennie) i tanie oswietlenie

najblizsze plany to tylko oswietlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyglada mój najner a właściwie wyglądał bo mu ostatnio mostek zmieniłem, w przyszlym roku zmieniam sztycę, kiere na szerszą, i parę śrubek, zastanawiam się nad xx1 -resztę zostawiam. Zawszę wolałem sztywniaki i nie mogłem się do fulla przekonać ale epic jest dla mnie rowerem idealnym - brain robi robotę. Tak jak stoi wazy w rozm. M coś około 9.7 kg.

post-148369-0-40892400-1355249181_thumb.jpg

Edytowane przez SWS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

szukam do czego się przyczepić ale ciężko mostek jak mostek każdy lubi swoją długość chodź fakt widziałem ramę 15 z 120mm i śmiesznie wygląda tak jak 20 z 70mm ale 120 w 29er-ku pasuje wizualnie bo podkładki nad mostkiem pewnie temu że będziesz szukał wysokości na jakiej go dać

chodź jest coś czego bym nie dał czyli osłona na korbie ale to kwestia indywidualna

ps. jak wszystko dobrze pójdzie to w połowie stycznia pochwalę się swoją dużą bestią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje, że mostek jest za długi po krótkiej jeździe. Fajnie się nakręca o 180 stopni z taką dźwignią, ale ogólnie jest strasznie mułowaty.

Osłona jest konieczna z powodu przerobienia korby na 2 blaty. Według mojej teorii i praktyki nie da się ustawić dobrze przerzutki, bym miał 100% pewność w każdych warunkach, że mi nie zrzuci łańcucha na zew. Taką pewność zapewnia dedykowany do tego 2-rzędowy blat, a takiego nie posiadam. Szkoda mi wywalać na dzisiaj 5 stów na nowego slx 2-rzędowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile wychodzi złożenie takiego roweru

Jeżeli wszystkie części nowe to jakieś 2500-3000zł. Może nawet troszkę więcej.

Kółka Shimano WH-55 ok 500zł

Rama Accent Peak 29 jakieś 600zł

Osprzęt SLX około 800zł

Hamulce SLX (dobrze widzę) 600zł

Tarce IT CL jakieś 150zł.

Rurki minimum 200zł + stery jakieś 100zł

Oponki minimum 100zł

 

Nie wiem, czy wszystko dobrze podliczyłem, ale masz takie orientacyjne kwoty. Wiadomo, tu można coś taniej, tam coś taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...