Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze spostrzeżenie na gorąco, w tym rozmiarze nie sposób dosięgnąć dźwigienki na damperze w czasie jazdy.

 

A brakuje Ci tego sięgania, przy takim fajnym zawieszeniu, jakie na RIP?

 

Przewód od tylnego hamulca już docelowo umieszczony? Bo jakoś tak wydaje się "dyndać"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj i sztucznego pudrowania noska...

..że niby który? i co prezentuje? :) Bo tak na moje oko ani jeden ani drugi nie piszę się na listę: "rower marzeń", a już na pewno nie na: "ze złomu wyrwany" (ZTRY? hehe). tak mi sorry...

 

Giant Rower złozony z używanych części , poza ramą ,i na tle prezentowanych tu Specrowerów wypada blado. przynajmniej wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynda bo był za krótki i jest podwieszpny na przedostatnim zaczpie. Niedługo wymienię więc nie przeszkadza.

Co do regulacji dampera to jeżeli zapłaciłem i już mam to dlaczego by nie skorzystac.

 

Aktualnie trudniej jest dostać damper bez regulacji niż z regulacją. A jeżeli zawiecha pozwala na sprawną jazdę bez dłubania przy damperze, to po co dłubać?

 

Ale to moja filozofia, nie sugeruj się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Giant Rower złozony z używanych części , poza ramą ,i na tle prezentowanych tu Specrowerów wypada blado. przynajmniej wg mnie.

thomsona sztyca?  ZTR-a obręcze? Flite siodło? to jest "blado"? To ja bym chciał zobaczyć co wg Ciebie i Twojego portfela wygląda "spoko" lub "nieźle". Może napęd acrosa? :)
Pocieszę Cię - masz niezły rower, mieszczący się w średniej półeczce i nie ma się co pudrować jak Panna przed pełną szafą "co nie ma się w co ubrać".
Aaaa a  jeżeli zmieściłeś się w 1500 zł to zwrócę honor i nadam tytuł Złomiarza Roku za Czyn nad czyny :)
amen

Lago - czyli jednak trek....
Rama polerowana? Wygląda zawadiacko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze jak byście podali markę, model, rocznik i rozmiar.

 

oglądam piękny rower Lago, podoba mi się bardzo, ale nie znam kolekcji treka, nie wiem co to za koło.

a tak w ogóle to gratulację, wygląda świetnie, rama rewelacyjna.

Teraz lago sprzedaj tego speca kup kolarzówkę i będziesz miał frajdę z 2 różnych rowerów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spec nie jest na sprzedaż za dużo serca w niego włożyłem a i mam cichą nadzieję, że córka a może i żona czasem go dosiądzie :) w sumie sam chętnie też to zrobię (taka wersja na dzisiaj)
A co do srebrnego to jest Trek fuel Ex 9 29 er - specyfikacja fabryczna dostępna w garażu

Edytowane przez lago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

erzum
smutne jest, że to Romet (ten nieszczęsny romet) wyprzedził zapyziałe i zacofane społeczeństwo polskich rowerzystów...
na tym zas..nym Zachodzie stal była, była, jest i pewnie nadal będzie.. Tam producenci nie mają problemów z zainteresowaniem...

ps: a że teraz już nie ma? A gdybyśmy tak jeden po drugim jakimś postulatem itd dali znać Rometowi, że może warto wrócić z tym modelem? 
plus wersja 650b ech... 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarł moj Canyon CF SL 6.9 2014. Termin byl na 47 tydzien czyli za dwa tygodnie.

Zaplacilem w poniedzialek, we wtorek wysylka, godzina 9. rano czwartek rower u mnie.

Swietnie zapakowany, instrukcja narzedzia, pasta montazowa, pompka do amora. Postarali się.

 

Od razu zmiany:

Kaseta slx - zmieniona na xt

kola cross ride - zmienione na ZTR Arch EX 29 przod Novatec 711, tyl DT240s, szprychy CN 424 Aero, Nyple Sapim

Opony z X-King 2.2 Racesport na moje ulubione Race King Race Sport 2.2

 

do zmiany bedzie jeszcze

gripy Ergon na ESI

siodelko X1 na SLR xc flow

 

Załączam zdjęcie na szybko bo jeszcze nie skonczony a bylo juz kolo polnocy:

Canyon%21rr.jpg

 

Edytowane przez Pulse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...