Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zgoda, że wrażenie robią kolorystycznie dobrane zestawy. Ale takie udają się nielicznym.

Połączenie czarny+jeden kolor można nazwać nudnym albo klasycznym. Takie połączenie

jest bezpieczne, ale zwykle udane. Jeśli rzecz jasna właściciel ma wyczucie.

Sprawy doboru koloru komponentów do ramy nie ułatwia malowanie tych ostatnich.

Jeśli jest krzykliwe, żaden dodatkowy element nie poprawi wyglądu, tak jak prezencji klauna

nie poprawią buty od Lloyda. A że części zwykle nie można przymierzyć na żywo, kupujemy na odległość,

co kończy się czasem pomyłkami.

Koniec końców i tak jeden zwraca uwagę na wygląd roweru, a drugiemu to rybka.

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A wzrost to pewnie około 190 cm patrząc na wysokość siodełka.

188, ale bardzo długie nogi ;)

 

chwyty i sztycę zmieniałeś chyba ?   mam takiego samego i sztycę mam czarną RFR a chwyty białe, no i tarcze hamulcowe mam Magury jak i całe hamulce

Chwyty esi chunky, a sztyca taka sama jak Twoja tylko obklejona na biało :) hamulce magury a tarcze i klocki a2z

Edytowane przez wiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

188, ale bardzo długie nogi ;)

 

Pierwsze moje wrażenie jak zobaczyłem fotkę:  za krótka górna rura, za wysoko siodełko -kolejny który się naciął na modę rozmiar mniejszych ram -będziesz wisieć na niej jak na trzepaku. Za własne pieniądze ;)

Oczywiście to tylko moja opinia po oglądnięciu fotki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, i co to da ? zmiana dla zmiany ?

 

Ciut za duża, brakuję mi tych 2/3 cm w przekroku dla komfortu psychicznego, waga prawie 2100g(chcę odchudzić trochę rower, oczywiście nie poprzestając na ramie), w przyszłym roku chciałbym wystartować we wszystkich maratonach w okolicach Podlaskiego a na ramie Unibike i pozostałych częściach zrobić rower pod parodniowe wyprawy.

Czy taka odpowiedź satysfakcjonuję kolegę??

 

Ok, a ile stracił rower po tych zmianach?  :) Jak ci się sprawuje korba dwurzędowa z fabryczna przerzutką i kasetą?

Nie ważyłem;p co do korby to na razie zrobione około 100km i jak dla mnie rewelacja cały zakres kasety do wykorzystania na każdym przełożeniu z przodu, 0 problemów z regulacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rower 1000 euro, pierdoły 59 euro, wysylka 33 euro - wyszlo niecale 1100 euro, zapłacilem kartą mbanku i pobrało niecałe 4700 zł

Czyli za sam rower z wysyłką wychodzi około 4470 zł 

 

 W cenie 4500 można dostać CUBE LTD SL

Pewnie posypią się lawiny negatywnych komentarzy co niektórych ;) ale co tam... pokażę i ja ;) Pierwszy wypad w teren po zakupie ;)

Wiem, że bidon tu nie pasuje... nie spinać się ;)

 

CameraZOOM-20131008115714244.jpg

 

CameraZOOM-20131008120257256.jpg

 

CameraZOOM-20131008120311211.jpg

 

 

Co byście wybrali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sądząc po ustawieniu siodełka za wysoki przekrok wydaje się wątpliwy ... ramy maja podobne długości przy porównywalnych rozmiarach i takie same długości podsiodłówki (a więc przekrok w Peaku nie obniży się), a różnica w wadze nie ma znaczenia w startach, więc jak napisałem, zmiana dla zmiany ...
 

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramy maja podobne długości przy porównywalnych rozmiarach i takie same długości podsiodłówki (a więc przekrok w Peaku nie obniży się), a różnica w wadze nie ma znaczenia w startach, więc jak napisałem, zmiana dla zmiany ...

Tak tylko mniejszy rozmiar ma już inną długość podsiodłówki, a o zmianę rozmiaru mi od początku chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...