Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Zaciski kół z dźwignia byly tymczasowo teraz są pod kolor piasty zakrecane na imbus 5mm;)

 

Przednia zmieniarka działa super.Wszystko za sprawa manetki Sram X0 ktora posiada mikro-indeks , oczywiscie przerzutka i manetka pod 3 tarcze .

 

A co do sztycy to oryginalna byla krótka moim zdaniem bo 350mm teraz jest 410mm i do tego lzej:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacisk ze starego MTB póki co. W zaprzyjaźnionym sklepie czeka już coś bardziej gustownego od Accenta, ale nie miałem okazji wpaść :)

 

Rura w sumie rzeczywiście jak na stalową ramę dość gruba. Nie zwróciłem uwagi wcześniej, ale porównując z Latitude Genesis chyba jest różnica.

Edytowane przez oset
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IvanMTB ja bym się tam cieszył, że ludzie doceniają te ramy. Więcej klientów, większa szansa, że On-One będzie robić coraz lepsze rzeczy. Bo jeśli chodzi o cenę, to już jest nie do pobicia. Korzystając z krótkiej promocji świątecznej kupiłem ramę za 130 Euro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Częściowy fleszbak: 99 funi za onłana co prawda tylko w 18"...

 

oset: gratulacje, fajny ten Inbred, ja bym tylko zmienił koła, amora i może manetkę ;):)

 

 

POZDRo-:ver

 

@Kazafaza: koła rzeczywiście jakby nieco za ciężkie :P Trochę oponami zaoszczędziłem na szczęście :) A poważnie, oficjalne podziękowania dla Ciebie za rady i zaoferowane części:)

 

Podziękowania również dla użytkownika Olgierda, który wprawdzie nie wie o tym, ale budując swojego mandarynkowego Inbreda dał mi kilka inspiracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega drwal44 podniósł nam poprzeczkę jeżeli chodzi o ładnośc zdjęć, świetna fota. A co do roweru, podobają mi się takie zestawy z cyklu jednolity kolor bez widocznego logo producenta. jak mi się spec poobija to może też go przemaluję na jeden kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Mucky Nutz Bender Fender

 

123cbp.jpg

 

Jest jeszcze wersja XL wystajaca w obie strony.

 

74504.jpg

 

Stronka producenta: http://www.muckynutz.com/

 

Ale w sieci w ielu miejscach jest sam wzór który można ściągnąć, nanieść na kawałek plastiku i wyciąć własnoręcznie.

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa nawet bardzo dobrze. Są jeszcze zestawy na tył, do zamontowania na siodelku. Polecam.

Przede wszystkim chroni golenie amora przed syfem.Fox działa dobrze, nawet bardzo dobrze. Pozwalam umieścić zdjęcie na tapetę:-)

 

Sent from my Xperia T

Edytowane przez drwal44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Jeśli angielski Ci nie robi to tu jest garść opinii od użyszkodników.

 

http://singletrackwo...rd-mud-guard-mt

 

Przeważnie pozytywne.

 

I teścik z BR:

 

http://www.bikeradar...der-20-10-39805

 

Wersja XL na pewno wypada jeszcze nieco lepiej...

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

Rozumiem drwal44 że jako Liverpoolczyk masz The Peaks i północną Walię objeżdzone w lewo i w prawo... Zazdroszczę lokalizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No Degla nie jest zła, ale trochu zbyt ucywilizowana jak dla mnie :)

 

Kiedyś cóś takiego żem se zrobił.

Problem był jeden - jak się jeździ po lesie (nie tylko po leśnych ścieżkach) to czasem jakaś gałązka się o to zahacza i klinuje się.

Czasem skutkowało to zerwaniem błotniczka.

 

Myślę że w przypadku kosztów zbliżonych do zerowych gdy decydujesz się na rękodzieło jest to akceptowalna niedogodność...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...