Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Podziekowal. A czemuz to? - jedno i drugie ladnie pracuje, wiec lepiej do siebie niz ALU pasuje ;)

 

@Adamos

ROS piekna sprawa, ale z BigWig-iem poki co bardzo mi dobrze.

A to takie moje zboczenie, razi mnie połączenie takich pięknych rurek reynoldsa z tłustym carbonem. Mały szczegół, rower klasa!

 

Szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kuman, hehe! teraz cie rozumiem. Myslalem, ze piszesz o kierownicy, sztycy itp, a nie o widelcu :) To fakt, carbo-widly nie naleza do filigranowych. Stallove owszem, bardzo ladne i tez ponoc fajnie pracuja, ale jakos nie mialem okazji posiadac. Dzieki raz jeszcze za slowa uznania.

PozdRower!

 

...a zeby nie wialo off-topem, to zapodaje stare foty mojej ex-El-Mariachi :)

DSC_89760018.JPG  SALSA%2B%252B%2BNINER.2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypas..masz jeszcze jakies foty tego piekna ,w taki upal dobrze popatrzec na zgrabne dwudziestki dziewiatki :)

 

Jest troche wiecej Salsy do polukania pod tym linkiem (juz kiedys szerowalem, jakies 100 stron wstecz :) )

https://plus.google.com/photos/107396504948877159056/albums/5976679970350689089?banner=pwa

 

Milego i pozdRower wszystkim!

kvl

DSC_89660016.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie nie posobac... ale jezdzac po ulicy takie "badziewia" decyduja o twoim bezpieczenstwie i zyciu!

 

widelec jest tylko brudny. trzeba umyc i nasmarowac ;)

Te odblaski to raczej nie wiele dają.. A szpecą rower, no i ta linka na sztycy.. Taki miejski Peak ;)

A wideł, tak jak kolega wyżej napisał domaga się serwisu.

giant revel 0 i drakar 20 md

 

c9f8297da78b.jpg

Ciemność widzę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wszystkie zasady zostały zawarte przez założyciela w pierwszym poście tematu i niejednokrotnie tutaj przypominane, a Wy tu ciągle te wojny polsko-polskie. :wallbash:

Gdybym był adminem, to już byście mieli przedwczesne wakacje. :verymad:

Jak się komuś nie chce zaglądać, bo zamiast tego woli toczyć nieistotne spory, to poniżej przypominam zasady z pierwszego postu, a administracji proponuję rozdawać stosowne nagrody za podobne dyskusje.

Jeden wielki śmietnik robicie i tyle.

 

 

Witam,
niniejszym zakładam nowy temat, który będzie galerią zdjęć rowerów forumowiczów. Zaznaczam od razu, że chodzi tylko i wyłącznie o zdjęcia właścicieli, a nie ściągane z internetu. Może być też krótki opis najważniejszych elementów, ale moją intencją nie jest prowadzenie wylewnej dyskusji na temat co się komu podoba, a co nie. Galeria ma być inspiracją, ma pokazywać co można kupić / złożyć i jak wygląda dany rower w danym rozmiarze i z danymi komponentami. Szczegółowe pytania do właściciela roweru proponuję zadawać na adres prywatny.


_____________________________

@KartofeL
 

Cenzura zdjęć, cenzura wypowiedzi... Może wprowadzony tabelkę wyboru co kto może pisać na tym forum coś jak w Korei Północnej można mieć tylko fryzury zatwierdzone przez Kima? Mam prawo do własnego zdania czy mnie o nie zapytasz czy nie. Jak ostatnio sprawdzałem było to forum publiczne a nie Twój prywatny czat z Twoimi zasadami.


Swoje zdanie wyrażaj w "Garażach", albo pisz komuś na PW. Tam masz gwiazdki do oceny i możesz napisać komentarz. Nie podoba Ci się? Załóż własny temat z własnymi zasadami.



 

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...