Skocz do zawartości

[oświetlenie] komplet lampek do 35zł


karas39

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuję zakupić w końcu oświetlenie do roweru.

 

Lampka używana głównie na drogach asfaltowych, mało lub średnio uczęszczanych, bardzo słabo lub wcale nie oświetlonych. Pora podróży to maksymalnie do 22 w okresie letnim, więc aż takich ciemności nie ma. Nie potrzebuję więc bardzo mocnej lampki przy której można jeździć z ogromnymi prędkościami w lesie.

 

Zastanawiałem sie nad takimi zestawami

 

Lampki pozycyjne komplet - Oświetlenie - DeOne - Lowelek.pl - rowery Wyszków, rowey miejskie, górskie, trkingowe. Strida części :: Deskorolki, Hulajnogi, Skoczki

 

Komplet oświetlenia HL-DE018 - Oświetlenie - DeOne - Lowelek.pl - rowery Wyszków, rowey miejskie, górskie, trkingowe. Strida części :: Deskorolki, Hulajnogi, Skoczki

 

albo

 

PRZÓD Lampa diodowa JY829 - Oświetlenie - Różne - Lowelek.pl - rowery Wyszków, rowey miejskie, górskie, trkingowe. Strida części :: Deskorolki, Hulajnogi, Skoczki

TYŁ Lampa tylna RHL-10R - Oświetlenie - Adder - Lowelek.pl - rowery Wyszków, rowey miejskie, górskie, trkingowe. Strida części :: Deskorolki, Hulajnogi, Skoczki

 

co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"9-diodowa", "bardzo jasne światło"... Piękne slogany. Wiedz, że kwota, którą podałeś całkowicie nie idzie w parze ze słowem "oświetlenie". Czy lampka ma pełnić funkcję małego punktu, który marnie informowałby innych, że jesteś na drodze? Bo do tego te "lampki" niestety się nadają (oczywiście mówię o przodzie). Chcesz dobrą, trwałą lampę? Pomnóż sobie 25 zł razy 4-5 razy (co najmniej). Zapraszam: http://x2000.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał sobie uzbierać na coś porządniejszego np Mactronic Scream + WALLE ~150zł i masz z allegro. Tylko najlepiej mieć do tego akumulatorki do przedniej i ładowarkę.

 

Ja mam taki zestaw Mactronic Scream + Walle + akumulatorki AAA Sanyo Eneloop + ładowarkę TechnoLine BC700. Lampka przednia bardzo fajnie świeci i można kąt światła regulować (bardziej skupione lub rozproszone) nie strach mi z nią jeździć nawet po lesie czy ulicy. Jedynie co bym się przyczepił do niej że niepotrzebnie zrobili taki szybki tryb stroboskopu i to jeszcze na 100% mocy, to ktoś z naprzeciwka bzika niezłego może dostać takimi błyskami, a i samemu źle się jeździ jak tak szybko mruga oczy się męczą. Dlatego ja jeżdżę często na niej w trybie SOS też mruga na 100% ale nie jest to takie częste mruganie żeby przeszkadzało, ogólnie to używam tego trybu lub 100% mocy.

Co do tylnej to bardzo mocna i świetnie ją widać z daleka, ja ustawiłem sobie kąt świecenia bardziej w koło żeby osób za mną nie oślepiała, a i tak dobrze widać mnie z daleka. I akumulatorki bardzo długo w niej trzymają.

 

Co do tych większych lampek co wysłałeś to jako sygnalizacyjne bardziej tylko, ale jako oświetlenie drogi to zapomnij że coś ci oświetli. Mam jedną taką mrugaczkę to ledwo coś widać na 2-3 metry przede mną.

 

W tej cenie to bym wolał chyba te LIDLowe kupić lampki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze sie powtarzam, ale za 25zl mozesz kupic latarke na XR-e (jak wynika z fotek)

http://allegro.pl/la...2250240347.html

 

:]

 

albo dowolna inna w przedziale 25-45zl, z dioda XR-e ktora nawet na 3 x AAA bedzie dawala tyle swiatla ze do "turystycznej" jazdy wystarczy.

 

 

POPIERAM:) Najtańsza lampka która cokolwiek oświetli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...