Skocz do zawartości

[dętka] do opony 29x2,25


michalj

Rekomendowane odpowiedzi

Dętka 26 cali napompowana mocno, robi się nawet większa (średnica), niż dętki 28/29 cali. Już kiedyś dawałem foty.

Ja do opon 28x1,75 dawałem dętki Maxxisa ultralight 35-45 mm, ale już na oponach 29x2,1 był problem ... bo najmniej się poszerza przy wentylu i opona bije.

Więc dobre są dętki 26 cali, gdzie górna rozmiarkówka kończy się na 2,25 lub więcej.

 

Ja z ciekawości zamówiłem teraz dętki typowo do 29er, które mają wazyć niby 140 g - ktoś już sprawdzał ile real ważą?

Schwalbe 28 x 1,5 - 2,35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dętka 26 cali napompowana mocno, robi się nawet większa (średnica), niż dętki 28/29 cali. Już kiedyś dawałem foty.

Ja do opon 28x1,75 dawałem dętki Maxxisa ultralight 35-45 mm, ale już na oponach 29x2,1 był problem ... bo najmniej się poszerza przy wentylu i opona bije.

Więc dobre są dętki 26 cali, gdzie górna rozmiarkówka kończy się na 2,25 lub więcej.

 

Ja z ciekawości zamówiłem teraz dętki typowo do 29er, które mają wazyć niby 140 g - ktoś już sprawdzał ile real ważą?

    Schwalbe 28 x 1,5 - 2,35

 

Miałem je i trzymają wagę +/- 10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja do gripster'ow 29x2,1 jak i rapid roy 29x2,25 daje schwalbe av 19. na opakowaniu jest napisane, ze ,,obsluguja'' opony 28-29 calowe. a co do wartosci cisnienia to preferuje jazde na naprawde twardych oponach. moja waga to okolo 95 kg i pompuje kola do 3,5 bara.

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...