Skocz do zawartości

[Błotnik] Simpla Hammer2 – nie klika


deF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupiłem niedawno komplet błotników Simpla Hammer2 i mam problem z tylnym - mianowicie po zapięciu nie robi żadnego "klik" jak niby powinien wg instrukcji, prawa część zapięcia dość luźno wchodzi na miejsce i bez żadnego oporu da się ją otworzyć - nie wierzę, że nie odpadnie to to na wertepach. Niby jest miejsce na dołączoną śrubkę i mógłbym ją przykręcić, ale nie za bardzo mam ochotę jeździć z błotnikiem zamocowanym na stałe, a częste wkręcanie i wykręcanie (pomijając upierdliwość) z pewnością nie wpłynie na trwałość, bo to tylko plastik.

Pytanie do posiadaczy tego błotnika - jak jest u was, klika? Trzyma się pewnie? Bo może po prostu powinienem ten błotnik zareklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszego dnia założyłem opaskę samozaciskową na 'skrzydełka' tylnego błotnika, gdyż odpadł on przy pierwszym zjeździe z krawężnika. Opaska raz zaciągnięta i teraz jak trzeba to zsuwam ją w 1 sekundę i tak samo szybko ją nakładam na 'skrzydełka' przy zakładaniu błotnika.

post-100768-0-23194000-1334151772_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli widać reklamacja raczej nie zapewni błotnika działającego zgodnie z opisem producenta. Stety czy nie rowerem często jeżdżę do tyrki, więc u mnie błotniki są w użyciu zawsze, gdy pogoda niepewna. Fajny patent doms, myślę że w takim razie u mnie też się skończy na trytytce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...