Skocz do zawartości

[Biedronka] Oferta rowerowa


Rekomendowane odpowiedzi

To że nie pompuje to można się było spodziewać ale wg mnie za taką kasę i tak warto ją kupić

Sorki, nie mogłem się powstrzymać.

 

Nie rozumiem Cię... Nie działa więc ją oddam i kasa wróci... Co szkodziło zaryzykować. To nie kupowanie na bazarku że jak kupisz to nie zwrócisz. To że coś jest tanie nie znaczy że to g****. Pompka do niczego ale gogle i lampki mimo ze też za grosze działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... a już myślałem, że tylko ja trafiłem taką pompkę :/ Nie pompuje w ogóle! Powietrze ucieka z drugiej strony otworu na wentle (przy tej dźwigni). Próbuje, kombinuje i ani rusz

 

 

Pompki nie widziałem... ale spodziewam się że ma 2 zaworki i załącza sięzaworek gdzie jest większe ciśnienie. Zatchnij palcem używany przez ciebie zaworek i pchnij pompką. Zobacz czy wtedy zadziała. Po tym może już będzie normalnie pompować ;)

 

Ja chyba przejdę się po te okularki :) Ramka na szkła korekcyjne może mi się przydać... będę miał lepszą motywację, żeby pójść do okulisty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam okularki :) Niestety u mnie w najbliższej biedronce były tylko niebieskie. Uważam, że za taki zestaw 30 zł to jest nic. Jakość nie jest najgorsza:) Całość jest fajnie wykonana, dobrze przylegają. Niestety do mojej twarzy nie pasują:P A niestety nie można było przymierzyć :) No nic;) Podaruję komuś:) Ale naprawdę za tą cenę myślę, że warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to małe sprostowanie odnośnie pompki. Po kilku kolejnych analizach i próbach okazało się, że pompka pompuje, ale słabo - do niedużego ciśnienia. Postanowiłem więc ją rozebrać i wyjąłem gumową kulkę. Po złożeniu założyłem na dętkę, gumową kulką przytkałem drugie wyjście na wentyl i nabiłem koło na kamień.

Podsumowując mała modyfikacja zmieniła bezużyteczną pompkę w... fajną pompkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręcasz końcówkę pompki, wybijasz bolec, na którym trzyma się dźwignia, wyjmujesz dźwignię, wypychasz (np śrubokrętem) te elementy, które wchodzą na wentle (śrubokręt wpychasz tam, gdzie wchodzą wentle). Z drugiej strony wychodzą 4 elementy: plastik, który jest za dźwignią, 2 uchwyty na wentle i gumowa kulka, która jest między nimi.

Tadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, żeby nie było zaskoczenia. Pompka za 10zł, więc do ideału jej brakuje. Najmniejsza dźwignia ma trochę luzów, wykonanie nie jest idealne, lecz po malej przeróbce wg. pomysłu Grzecha pompka działa i pompuje do wystarczającego ciśnienia. Dla mnie to wystarcza. Ja przy okazji nasmarowałem tłoczki i rurki, żeby to wszystko płynnie chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad ofertą biedronkową ale ostatecznie zdecydowałem się na te : Decathlon - optyka - okulary i oświetlenie B'TWIN - SG B'twin 500 B'TWIN - do ochrony i komfortu patrzenia rowerzysty.

Można było przymierzyć a w biedronce zapakowane w blister:/ dołożyłem i mam taki model jak wyżej tylko oprawki w kolorze czarnym. Jak za tą cenę jestem zadowolony.

 

Tylko zapłaciłeś prawie 2x drożej oraz masz tylko oprawki, 2 pary szkieł i pudełko w zestawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zapłaciłeś prawie 2x drożej oraz masz tylko oprawki, 2 pary szkieł i pudełko w zestawie...

Fakt ale warto dopłacić ciut więcej gdy masz okulary zmierzone, zobaczyłeś jak w nich wyglądasz, "obmacałeś" z każdej strony, wiesz jaka jest ich jakość. Były tu osoby które wydały trzy dyszki i stwierdziły, że nie pasują jednak do nich (i kasa stracona). Niedawno była oferta w Lidlu z okularami i też zapakowane w blister pfff takie kupowanie to ja dziękuję. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w jednej z biedronek nadal leżą trzy pary z 8 które były (ja kupiłem jedne).

Warto kupić sprawdziły się w tenisie w miarę jako tako. Szkiełka wymeinia się trochę ciężko ale za taką kasę nie ma co narzekać. Jedynie nosek mi trochę nie pasuje bo szkiełko dotyka nosa ale poparcuje nad tym w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do okularów z ich oferty :)

Jednak się przełamałam i w nich jeżdżę.

I powiem Wam, że za tą kasę naprawdę są super;)

Ładnie przylegają, nie spadają :) łatwo wymienia się szkła oraz te zauszniki.

Wszystko super;) Także polecam jeśli ktoś nie jest zdecydowany, a ma okazję kupić.

W tej cenie nic lepszego z takim zestawem nie dostaniemy :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem tę okulary i już kilka dni je użytkuje.Ogólnie to jestem z nich bardzo zadowolony i każdemu je polecam.Jedyny problem jaki mnie z nimi spotkał to pęknięty pasek przy mocowaniu (ale wszystko dało sie naprawić przy pomocy igły i nitki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...