Skocz do zawartości

[do ok. 1500] Cross'owy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

szukam roweru crossowego i trafiłem na coś takiego, nie wiem tylko czy nie będzie trochę za mały, mam ok 195 cm :)

 

Okazja crossowy DIAMANT *23.5cali*Alivio (2242735088) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

niby duża rama ale koła 28 i ogólnie na zdjęciach nie wygląda na giganta. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy nie wolisz dopłacić te 200-300 zł i mieć już porządny rower. Romet to nie jest najlepsza firma teraz, moim zdaniem nie warto wydawać ponad 1000 zł na taki rower. Rozejrzyj się np za meridą 100v 2011 na allegro 46cm rama.

 

Co do ram pamiętaj że w crossach bierze się trochę większe ramy niż w góralach, krótszy mostek, stabilniejsza pozycja itp.Nie wiem ile masz wzrostu ale wg tabel w internecie ok 170cm to rama 18.

 

Za te pieniądze, a nawet sporo taniej znajdziesz również dobrą używkę, np to http://allegro.pl/trek-su-300-trekking-deore-xt-i2237702641.html - sztywny wideł, ale rower to już całkiem inna klasa, trzebaby było tylko dokładne zdjęcia napędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy nie wolisz dopłacić te 200-300 zł i mieć już porządny rower. Romet to nie jest najlepsza firma teraz, moim zdaniem nie warto wydawać ponad 1000 zł na taki rower. Rozejrzyj się np za meridą 100v 2011 na allegro 46cm rama.

 

Co do ram pamiętaj że w crossach bierze się trochę większe ramy niż w góralach, krótszy mostek, stabilniejsza pozycja itp.Nie wiem ile masz wzrostu ale wg tabel w internecie ok 170cm to rama 18.

 

Za te pieniądze, a nawet sporo taniej znajdziesz również dobrą używkę, np to http://allegro.pl/tr...2237702641.html - sztywny wideł, ale rower to już całkiem inna klasa, trzebaby było tylko dokładne zdjęcia napędu.

Zgadzam się że opinie o Romecie są podzielone i też się go trochę 'obawiam'. Z drugiej strony szukając w rowerach nowych nie znalazłem lepszego stosunku ceny do osprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...