Skocz do zawartości

[Olsztyn] Wspólny zakup puszki oleju do łańcucha Rohloff


dymcio111

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam też z allegro 75ml, może to jest rozlewany z dużego opakowania :rolleyes: jakoś nie narzekam na ten olej.

Po szejku łańcucha, nasmarowałem go FinishLine czerwonym, to łańcuch praktycznie tak samo chodzil jak bez smarowania i hałas jakby taki sam. To nasmarowałem go tym rohloffem 75ml to odrazu jaka poprawa łańcuch chodzi bardzo cicho i biegi lepiej wchodzą :)

 

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę wracając do tematu, wczoraj zakupiłem Rohloff 75ml, a dzisiaj patrzę, że najpierw "strona aukcji usunięta przez pracownika allegro", a potem całe konto zawieszone ! Konto nazywa się "ctbikepl" 8350 pozytywnych / 2 negatywne komentarze... o co chodzi ? Wiele osób kupiło na tej aukcji co ja i teraz pisać meile i się użerać o zwrot pieniędzy ? Nieźle ;//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś właśnie swojego rohloffa kupilem u nich :P bez problemów było :) napisz emaila czy wyślą zakupiony towar, a jeśli nie to niech zwrócą ci pieniadze które zapłaciłeś już i mozesz podać nr konta. Oni maja chyba tez sklep internetowy.

 

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...