Skocz do zawartości

[Szorty] Dwuwarstwowe


kaapeo

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam szortów dwuwarstwowych coś takiego jak jest tutaj (byłoby idealne)

Szorty rowerowe Stanteks dwuwarstwowe czarny | Odzież i obuwie | Odzież | Dla rowerzystów | Spodenki | Sklep Sportowy PRESTO

 

Tylko rozmiary nie te, może ktoś się orientuje gdzie mogę podobne znaleźć dwuwarstwowe oraz w podobnej cenie..?

 

W tej cenie to chyba tylko na wyprzedażach - małe albo wielkie rozmiary. To zobacz:

http://allegro.pl/wyprzedaz-szortow-rowerowych-nitro-sport-i2203034011.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nikt się nie spotkał z tego typu spodenkami ? Trochę dziwne, albo nie umiem szukać albo nie ma takich z doczepianymi "majtkami z wkładką" do 90-100 zł

 

Ja kupiłem czarne szorty w Tchibo za 80 zł ( zobacz gazetkę na ich stronie) ale one są bez wpinanych pieluchomajtek. Ostatecznie możesz takowe kupić osobno np. spodenki z lidla i masz zestaw za ok 110 zł. Nic lepszego mi nie przychodzi do głowy. Spodenki z Tchibo bardzo ładnie wykonane, z oddychającego materiału, regulowane w pasie rzepem podobnie jak moje Mimo Alamo. Bardziej miejski wygląd może mają i nie wyglądają tak zadziornie :) Mnie to nie przeszkadzało. Polecam.

 

link: http://www.tchibo.pl/Meskie-szorty-funkcyjne-p400013062.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fatygę, ale już kupiłem dzisiaj :) Kupiłem w malutkim sklepie sportowym spodenki firmy "zina" mega elastyczne i nie są za bardzo obcisłe, ani szerokie no i przewiewne, spokojnie mogę dać pod takie z wkładką (co już mam jedną parę) dzięki i pozdrawiam, temat do zamknięcia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te stanteksy i drugie z lidla (takie zielone). Te z lidla bardziej funkcjonalne, bo mają kieszeń na zamek i materiał jakoś lepiej się prezentuje. Czasem warto poczekać, pewnie niedługo znów się pojawią w lidlu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te stanteksy i drugie z lidla (takie zielone). Te z lidla bardziej funkcjonalne, bo mają kieszeń na zamek i materiał jakoś lepiej się prezentuje. Czasem warto poczekać, pewnie niedługo znów się pojawią w lidlu ;)

 

Te zeszłoroczne luźne szorty z lidla miały kolorystykę nie do zaakceptowania - jakieś pomarańczowe pasy z boku :) Natomiast fajne szorty widziałem w 4F za ok 60 zł ( w zeszłym roku ) tylko rozmiary duże im zostały. Pewnie lada moment się u nich pojawią jakoweś :) Te były bez wpinanych pieluchomajtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...