Skocz do zawartości

[kaseta]Opinie o Sunrace CSR969 11-25T


master2421

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przymierzam się do kupna nowej kasety (obecna ma zjechane już zeby na 5 koronce ;/ ). Wpadła mi w oko taka kaseta:

http://allegro.pl/kaseta-sunrace-9-rzed-szosa-11-25-satynowa-new2011-i2193834261.html

Obecnie mam 9 rzędowego SRAMA. Jeżdze głównie na koronkach 18T oraz 16T. Reszty praktycznie wogóle nie używam(w szczególności tych największych). Jak to jest z tymi SunRace'ami. Opinie są tak rozbieżne, że głowa mała, jedni piszą że 8k nie straszne inni, że beznadziejne i padają jak muchy. Gdyby nie to, że SRAM za kasety o podobnym zakresie ździera to bym kupił SRAMa. Ale niestety oni mają albo 11-30, albo 11-34 itd.

Czekam na sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem tej kasety w wersji 8 rz. razem z przerzutką Sram 5.0 i już trochę wyciągniętym łańcuchem KMC. Kaseta ułożyła się i w sumie działała bez zarzutu. Zaletą jest na pewno niska cena i masa. Dodatkowo da się ją doszczętnie rozmontować co ułatwia sprawę czyszczenia. Niestety kiedy wyrobi ci się jakaś koronka pewnie będzie problem z jej dokupieniem "luzem". Przechodząc na system 3x9 wybrałem jednak HG50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...