Skocz do zawartości

[suport] Truvativ Gigapipe sllt


mateuszb

Rekomendowane odpowiedzi

chce kupic suport do dirtu i streetu do 90zl i myslalem nad tym: http://allegro.pl/item88370205_suport_truv..._sllt_nowy.html w opisie pisze ze jest do XC ale wydaje mi sie ze do dirtu tez sie nada w koncu nie jest to jakis tani szmelc, no i nie wiem do konca czy bedzie pasowac do mojej korby(hussefelt trial) i ramy. Myslalem tez o Team DH ale jest za drogi jak na moj budzet. Doradzcie cos :D z gory dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)-->

QUOTE(mateusz.b @ 2.03.2006, 14:50) 165512[/snapback]

w koncu nie jest to jakis tani szmelc

 

To jest szmelc :D

Opinie w usenecie i na mtbr nie są lekko mówiąc pozytywne. Nie sugeruje się nigdy samymi opiniami - one są raczej potwierdzeniem tego, co sam zauważyłem - ekstremalnie niska trwałość. Miałem jeden z droższych modeli [raczej do cięższych zastosowań] - trzeszczał już po niecałych 3000km xc [żadnych skoków!], po 4000 poleciał do kosza. U kumpla nie strzelał, ale złapał ogromne luzy. Ja bym kupił cokolwiek innego, np. jakieś FSA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupic dobry suport, to polecam np. Team DH, albo Modusa VP 604, tego ostatniego mam akurat do sprzedania. Stan igla jezdzony 2 tygodnie. Za 100 zl oddam i pokryje wysylke. poczytaj sobie jego opis na www.rowerowy.com i zobacz na aukcje, ktore mam w podpisie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...