Skocz do zawartości

[Piekary Śląskie i okolice]


zedzik82

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie zalatwiania odszkodowania, ale czy dostane tyle rekompensaty ile rower jest wart to nie wiem. Wiadomo jak jest z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Apropo waszego wyjazdu do Miedzybrodzia, czesto tam jestem i jezdze na rowerze bo niedaleko moi rodzice maja domek. Bardzo fajne trasy, podjazdy i ogolnie okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że należy ci się też rekompensata za szkody "cielesne" z tego samego OC sprawcy które pokrywa straty materialne.

Nieważne że się nie połamałeś ... nie wiem w jakim jesteś stanie ale rany bolą i musisz je jakoś zaopatrzyć ... poświęć chwilę na wizytę u lekarza aby został jakiś ślad w "papierach".

Złapie cię tężec (przy glebie to prawdopodobne) kto zapłaci za leczenie ??

Ten czas w którym rany się leczą nie jesteś w pełni sprawny nie da się w pełni normalnie pracować, uczyć, oddawać swojej pasji ... za to wszystko się należy odszkodowanie.

Czasem takie odszkodowanie to nie jest małe ... są firmy które pomagają uzyskać takie odszkodowanie ale mają dość wysokie prowizje (około 20% kwoty odszkodowania).

 

Swego czasu moja żona za stłuczenie po kolizji drogowej dostała niemal równowartość strat materialnych na pojeździe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bylem juz na Izbie Przyjec w szpitalu i dokumentacje obrazen mam. Dosc mocne otarcia, nadwyrezenie kregow szyjnych oraz stluczenie lewego stawu lokciowego oraz kosci grzbietowo-ogonowej. Mam jeszcze 1-2 wizyty w poradni. Nie wiem tylko czy moge sprawe juz zglosic czy dopiero po zakonczeniu leczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosisz od razu ... odszkodowanie po zakończeniu leczenia w między czasie będzie rozmowa z komisją lekarską ubezpieczyciela i takie tam ...

 

Lepiej jakby nić się nie stało ale jak już się stało to walcz o każdego złotego a z samych urazów może być ich i 10^3.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma czas i ochote na codzienne treningi IC to kazdego dnia procz srody oraz weekendow start o 17.00 z placu IC. Tempo rekreacyjne 25-30 km/h, w treningach uczestnicza dziewczyny i daja spokojnie rade. Trasa okolo 40-50 km z przerwami i odpoczynkiem glownie na rynku w Mikolowie. Codziennie trening IC przejezdza przez rolkostrade Muchowiec wiec takze tam po 17.00 mozna sie dolaczyc. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Dolomity, Księża Góra, WPKiW, Kalwarie w Piekarach, Repty w Tarnowskich i całą masę jeszcze innych :P

 

Nie ma jak osobie mieszkającej w Piekarach znudzonej okolicznymi trasami proponować Kalwarie w Piekarach , jako alternatywę :D

 

WPKiW polecam, a jak dajesz spokojnie rade tam pojedźić, to dorzucę jeszcze okolice Paderewy, wszak to już rzut beretem od WPKiW ;), w razie czego chętnie sie podepnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarusblitz=> i jak sprawa odszkodowania? Na jakim etapie to stoi?

 

 

Ogólnie zabrałem się za zmianę trasy i już jeżdżę na północ pod okolicę Świerklańca i tam kółka. To jest podstawowy zakres trasy: http://www.sports-tracker.com/#/workout/JjForcebrakeer/8ai8ns25iulaur2c

Z tym że na pewno zmieni się lewa część kółka- nie będę jeździł brzegiem jeziora a tam gdzie skręcam pojadę prosto do 911-stki. Raz- wyeliminują drogę fragment 'nieszosowy', dwa trochę wydłużę. <55km to za mało. Teraz będzie się szybciej ściemniało, będę miał mniej czasu więc 85 km odpada ale tak chciałbym domyślnie 60-70 robić na jednym treningu. Jak to poszerzenie będzie za małe to coś jeszcze dorzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...