Skocz do zawartości

[Piekary Śląskie i okolice]


zedzik82

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś skromnie na rozruszanie nogi - 70km. Niestety muszę stwierdzić z przykrością, że zima mnie dopadła i forma poniżej krytyki. 

 

Zapraszam oczywiście na przyszłą niedziele - ma być ładnie - trasa do 100km. Zendek niestety rozkopany wiec runka wok ół lotniska odpada ale coś sie na pewno znajdzie w okolicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarusblitz=> jak najbardziej aktualne, sporo sieci przekopałem, póki co wszystkie środki pochłania mieszkanie niestety, właściwie generalny remont połowy się zbliża, i to na zasadzie całą podłoga z wylewką, ściany, masakra :)

 

Gibas=> zapodaj te foty nowej maszynki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim. Szukam ludzi początkujących jak ja z okolic Piekar Śląskich do wspólnych treningów i wojaży. Chciałbym robić wypady 2 razy w tygodniu, najlepiej środa/czwartek i niedziela na trasach do Ogrodzieńca, Pogorii, Częstochowy itd. Mam nadzieję, że znajdą się jacyś chętni :) Ewentualny wypad do Pyrzowic mógłby być możliwy już jutro jeśli temp utrzyma się powyżej 10 stopni :)

Ja chętnie ale w tygodniu albo wcześnie rano do  10.00 albo wieczorem po 18.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkie bikerki i bikerów. Zapraszam chętnych w wieku około 50 -tki z Wojkowic i okolic na wspólne kręcenie po okolicznych miejscowościach, np : rejon Kalet , Koszęcina, Tworógu, Toszka , Pogorii. czy Siewierza.

 

Trekingiem można śmigać leśnymi duktami , szosówką walczę tylko i wyłącznie na asfalcie. Trasy różnej długości od kilkudziesięciu km do około 200km.

 

Ktoś się wybiera na maraton do Radlina w dniach: 28-29 czerwca ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...