Skocz do zawartości

[Kolizja]drogowa z udzialem rowerzysty


mazzoll

Rekomendowane odpowiedzi

Można, o ile uczestniczysz w rozmowie (nikt nie ma prawa zabronić tobie robienia notatek z rozmowy w której uczestniczysz, np. ty i ja lub ja i ty, zabronione jest nagrywanie osób trzecich, np. on i on),

a nie jest tak, że nagrywać możesz co tylko zechcesz, a jedynie publikować bez zgody osób będących na filmie nie możesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest tak, że nagrywać możesz co tylko zechcesz, a jedynie publikować bez zgody osób będących na filmie nie możesz ?
Jeżeli nie uczestniczysz w rozmowie lub spotkaniu (np. kamerzysta telewizyjny nie rozmawia, ale jest na miejscu i jest widoczny dla stron rozmowy) to będzie to podsłuch i jakaś pochodna naruszenia prywatności/korespondencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze na to nadzieję? Chyba że po prostu po 2 tyg będzie: o kurde nie miałem czasu zaglądać na forum itp, ale wątpię, za dużo tutaj mazzol namotał..

 

liczylem, ze nie jest to przypadek typu "wymusilem jak to teraz obejsc"

 

jesli tak bylo to dostal wystarczajaco duzo informacji aby teraz juz wiedziec jak walczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...