Skocz do zawartości

[kask] Author jaki?


lukav

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

jakoś nie moge sie zdecydować na wybór kasku

Author Reflex za 96.9

czy Basic za 62,9

 

byłbym wdzieczny za odpowiedź i ewentualne uwagi uzytkowników

dodam iz nie jeżdze duzo raczej rekreacyjnie ( ok 2000km rocznie )

pozdrówka Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość_kamil_*

Wlasnie kupilem Reflex i widze ze trudno bedzie sie polubic - fatalnie zaprojektowane zapiecie (tasmy skrecaja sie zamiast isc prosto, zapiecie uwiera w brode).

Jednak tanie mieso psy jedza. Ale dobrze miec doswiadczenie bo wczeniej pojecia nie mialem czym rozni sie dobry kask od zlego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

Wlasnie kupilem Reflex i widze ze trudno bedzie sie polubic - fatalnie zaprojektowane zapiecie (tasmy skrecaja sie zamiast isc prosto, zapiecie uwiera w brode).

Jednak tanie mieso psy jedza. Ale dobrze miec doswiadczenie bo wczeniej pojecia nie mialem czym rozni sie dobry kask od zlego.

 

 

zakladales go przezd zakupem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wiatm, też mam kask author reflex, ale model 2005, chyba niczym sie różni, ale mój problem polega na tym, że jak pojeżdżę trochę, to szczypie mnie czoło w miejscu przedniej poduszki (kasku), ktoś miał ten problem co z tym zrobić?

 

pomżócie, bo sezon tuż tuż a ja nie chciałbym jeździć bez kasku (juz zaliczyłem asfalt głową i to ostro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś istotniejsze kwestie typu:

Jak wygląda cyrkulacja powietrza pod kaskiem ?? Czy nie jest w nim za gorąco.

Chodzi mi o porównanie tych dwóch kasków, gdyż chwilowo nie wydam 200 zł. za kask, a myślę, że oferta za maks 100 to tylko któryś z tych Authorów, chyba, że ma ktoś coś lepszego do zaoferowania, chętnie poczytam oferty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam reflexa mniej więcej od roku i o ile z niektórymi poruszanymi kwestiami się zgadzam (skręcające sie paski) o tyle muszę przyznać, że do 100 zł niczego lepszego nie znajdziesz. Co do wentylacji jest całkiem niezła. Jeżdżąc w temperaturze ok. 6-10 stopni konieczna była bandamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...