Skocz do zawartości

[3500] Giant Talon vs Kelly's 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponoć Kelly's ma lepszy osprzęt poza kiepskimi hamulcami....Mój budżet to maksymalnie 3500zł a zestaw nowych hamulców to dodatkowo pewnie koło 700zł. Pytanie takie co mam zrobić w takiej sytuacji?Co radzicie?W tym tygodniu zamierzam przymierzyć się do obu rowerów ale już naczytałem i sprawdziłem, że te hamulce w Glocku to padaczka totalna...Niby edycja limitowana a hamulce do du....Nie mam kasy by dokładać na nowe hamulce a wątpię, że te wezmą w rozliczeniu i w ramach rabatu dadzą mi chociaż takie co ma ten Giant Talon. A domyślam się, że po roku, gdy przyjdzie co do czego to i tak będę musiał je zmienić a nie uśmiecha mi się wydać po zakupie kolejne 500 czy ileś zł. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

 

Model Kellys'a to Glock 2012r Talon 1 także 2012 wszyscy doradzili mi Glocka ale na widok tych hamulców i ich opinii niedobrze mi się robi....3500zł i hamulce do niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajny ten kellys tylko pytanie czy chcesz jeszcze dokładać do nowych hamulców czy chcesz mieć dobry nowy rower bez żadnych problemów.

Co do zostawienia ich im w rozliczeniu to raczej niechętni będą, ale dadzą ci taką cenę za nie, że bd wolał je sam sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przepraszam bo nie rozumiem - że niby m445 to dobry hamulec ? obawiam się, że słabszego hydraulika ciężko spotkać... a jeśli chodzi o osprzęt to w kellysie o klasę lepszy (powietrzny amor, korba H2, lepszy napęd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym stał przed wyborem tych rowerów - wziął bym kellysa i przede wszystkim sprawdził jak one działają (bo może się okazać, że w zupełności Ci wystarczą). Nie wiem czy jest jakakolwiek możliwość wymiany klocków (no coś bardziej skutecznego niż seryjnie - w tej kwestii warto się dowiedzieć) dopiero w ostateczności decydował bym się na wymianę ;) No i warto dodać to, abyś się nie spodziewał, że E1 to będą jakieś żylety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby w tym sklepie mam szansę na jakiś rabat czy coś dlatego myślałem, że może dało by się gdybym seryjne KLS im oddał to coś lepszego by mi założyli ale jak mówicie, że marne są na to szanse to zobacze na żywo oba rowery. Talon 1 2012 szczerze mi się podoba bo i tańszy wszystko ma całkiem niezłe fakt amor gorszy i coś tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś namiary na konkretny sklep masz?Nie wiem za ile by je tutaj mieli w tym sklepie co rower chce kupić.Te deore by mi wystarczyły w zupełności. Po prostu do reszty osprzętu te kls jakoś mi nie pasują....Fakt nie jestem maniakiem ostatni mój rower to był złom ale chcę zacząć na nowo i konkretnie moje obcowanie z rowerem i mieć mocne i pewne hamulce. Nie będę katował roweru ale za te pieniądze chciałbym mieć wszystko w miare dobre

 

No nie znam się za dobrze fakt poczytałem, że ten widelec w glocku jest lepszy, biegi też lepsze i więcej bo 30 w talonie 27, droższe opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko nie chce by po roku okazało się, że musze nowe kupic bo te sie rozlecą dlatego chce pogadac chociaz by mi na te deore wymienili i tak beda lepsze bynajmniej markowe a avidy nie polecasz?Czytałem, ze kłopoty sprawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pogadam widze te shimano deore 596 popularne niedrogie i dobre dosyć

 

U siebie w Gorzowie mam takie marki rowerówjak Trek, Giant, Gary Fisher, Kelly's, Kross i wszyscy radzątego Kelly'sa ewentualnie Gianta Talona 1 mam nadzieje, że jak kupie czy talona czy glocka to nie będą to wydane pieniądze w błoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...