Skocz do zawartości

[rower] do 3500


Ikon

Rekomendowane odpowiedzi

w tym przedziale cenowym zwróciłem uwagę na author TRACTION 29 zastanawiam się jak on wypada w porównaniu co do krossa level b6? kross Korbę zew. łożyskach i 10 rzędowy napęd ale odstrasza minę troch jego amortyzator o który tu było pisane. możecie powiedzieć coś na temat tego authora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co można powiedzieć na temat tego amortyzatora b6? faktycznie słaby? sprzedawca mi powiedział, że to podstawowy model rock shox no ale to nic nie mówi

poważnie rozważam zakup tego roweru i nie chcę zrobić wtopy, a z postów wynika że tylko to jest mankamentem no ale to w końcu widelec!

Edytowane przez ratl81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada tak, że prowadzi się jak krążownik (a nawet pancernik) a Kross prowadzi się jak niszczyciel , że tak to określę ....

 

naprawdę, lepiej bym tego nie ujął. Traction jest bardzo, ale to bardzo mało zwrotnym rowerem. Mam go i zamierzam go sprzedać. Kupię prawdopodobnie b6, ale cały czas się zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam podobny problem - chcę kupić 29era do 3500zł i waham się między kupnem Krossa B6 a Cuba Acid 29er. Myślałem jeszcze ewentualnie nad Poison Lithium XN 29", ale tylko jeśli dałoby się donegocjować cenę.

 

Ogólnie umiem ocenić mniej więcej na podstawie osprzętu który jak się prezentuje, ale ponieważ każdy byłby kupowany w internecie, nie mam możliwości przymierzenia. Dużo się naczytałem o pozycji i geometrii, zwłaszcza w kontekście Cube, ale nic mi to za bardzo nie mówi.

 

Mam 189cm wzrostu i ważę 80kg z małą górką, noga 85-86cm. Obecnie jeżdżę na Unibike Fusion z 2008 roku (rama 21") i bardzo mi odpowiada jego geometria i pozycja na nim. Który z tych 29erów byłby najbardziej do tego zbliżony (jesli w ogóle można tak porównywać 26" i 29"), i w jakich rozmiarach (bo też się naczytałem o innej "rozmiarówce" Cube)

Edytowane przez nabial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...