Skocz do zawartości

[Wypad w góry] Czyli czy na crossie da radę ?


Rekomendowane odpowiedzi

Sądziłem, że któryś ze znajomych da się namówić, ale pogadałem trochę i widzę, że raczej nie ma na to dobrych perspektyw. Wiecie, jak to jest- samemu, to nie zabawa, a nie mam pojęcia, czy uda mi się poznać kogoś z forum na tyle, by planować wspólny wypad.

 

http://www.forumrowe...-iv-zlot-forum/

 

Zapraszamy, z Wielkopolski ktoś na pewno pojedzie (chociażby ja:) można się umówić na wspólny dojazd samochodem lub pociągiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba od razu mieć zapędów na fulla. Jak się człowiek wkręci, to nawet nie zauważa kiedy kolejny tysiąc pójdzie i zamiast kupować na wymianę podobnych części, to dokłada coraz lepsze (awaria jest niezłą wymówką żeby kupić coś nowego) :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)

Flite do mnie dotarł i tu ciekawostka- o ile miałem Zehtosa, to ciągle miałem wrażenie, że to nie jest to, mimo wszystko rozsądek podpowiadał- będzie dobry rower na wycieczki/dojazdy do pracy.

 

Mając Flite mam ciągle banana i wiem, że to jest dokładnie to, czego oczekiwałem po zakupie :laugh:

 

Mam szansę za grosze wyjechać do Wisły- jak tam wygląda z możliwościami wyboru tras ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...