Skocz do zawartości

[Rower] Accent Tormenta


daras963

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to rowerek składany z części pozostałych po jego poprzedniku na którym zacząłem swoją przygodę z mtb. Jak widać  jest to maszyna za skromne pieniądze będąca jednocześnie pochłaniaczem pieniędzy ;p  tak jak pewnie większość z was myślę jak by tu zrobić żeby nie wydać za dużo a coś poprawić ;).

Rower służyć mi będzie do startu w xc/maraton w nadchodzącym sezonie i mam nadzieję że będzie spisywał się lepiej od poprzednika. Na chwilę obecną waży 12.8 kg jednak czeka na niego nowy napęd uszczuplający go do 12.5.

Głównym celem na nadchodzący rok jest wymiana XCMa (na epicona lub coś sensownego na 80mm jeśli się znajdzie), pancernych kół i znienawidzonych przeze mnie klamko-manetek alivio na które jeszcze jestem skazany jakiś czas temu pojawił się pomysł przejścia na sram'owskie przerzutki i będzie on realizowany jako priorytet.  Ww zmiany mają na celu poprawienie sprawności i zejście z wagą w granicę 11kg może doczekam się i 10tki z hakiem na wadze ;)

 

Ciekawsze części mojego accenta:

rama Accent Tormenta: 1760 g

kierownica Boplight Team: 145 g

Zoom 3D 90mm  : 150 g (nie spodziewałem się po nim takiej wagi)

sztyca Accent SP-408: 320 g  

 

P1010053.JPG  

P1010058.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...