Skocz do zawartości

[Poznań -> Kołobrzeg] Wypad jednodniowy


Mathiu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też bacznie śledzę pogodę i ma nie padać, więc jest ok, 13 stopni...nawet dobrze nie będzie trzeba dużo pić :)

 

godzina 8.00 a nawet powiedział bym za 5 aby uniknąć czekania i tracenia czasu. Prawdopodobnie będzie jeszcze jeden mój znajomy to było by nas czworo.

 

Czy jesteście chętni aby pojechało z wami tak jeszcze z 5 osób jeśli tak to zostawiam swój nr gg 1109013 dajcie znać bo pojedziemy z wami z chęcią nawet pasuję nam 8 rano Malta a mam takie pytanie chcecie cały pierścień przejechać ?

 

Nie mam nic przeciwko, aby sie do nas ktoś jeszcze podłączył, jednak podzielam zdanie kolegi Michalbike, podobnie zależy mi na przejechaniu całego dystansu i w razie większych problemów podzielił bym grupy.

 

 

jeszcze tak w kwestii technicznej, czy ktoś zabierze skuwacz do łańcucha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tak:

zgadzam się z Tobą z tymi przerwami gumy nie gumy. my się postaramy być o 8 ruszymy razem ale przecież tak jak mówisz nikt nam nie każe razem dojechać do mety :) uważam nawet, że cieżko będzie wam zrobić ten cały pierścień i wrócić przed zmrokiem do domu czy nawet przed 22-23, ale to jest tylko moje zdanie :) to w takim razie do zobaczenia w nd o 8 rano przy źródełku. czy gdzieś indziej się spotykacie na tej malcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam nawet, że cieżko będzie wam zrobić ten cały pierścień i wrócić przed zmrokiem do domu czy nawet przed 22-23, ale to jest tylko moje zdanie :) to w takim razie do zobaczenia w nd o 8 rano przy źródełku. czy gdzieś indziej się spotykacie na tej malcie ?

 

Przed rokiem tempem b. spokojnym (o czym pisałem wcześniej) dojechałem po 21:00 do domu. Wypowiadający się RafalB wykonał jeszcze lepszą robotę, ponieważ z tego co pamiętam w domu był późnym popołudniem, ale to już niech On sam uściśli. Tak więc, nie takie rzeczy się już wykonywało :)

 

Ja skuwacz będę miał w postaci: http://p.alejka.pl/i2/p_new/61/56/klucze-serwisowe-crank-brothers-multi-17-2_0_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawa opcja, szczególnie że chcecie jechać zgodnie z ruchem wskazówek. Może się skuszę ;)

 

Michał, akurat równo rok temu zrobiliśmy z Rafałem pierścień, zajęło nam to 7h40", postoje tylko, żeby kupić coś do picia, i jakiegoś batona. Nigdzie na dłużej się nie zatrzymywaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, akurat równo rok temu zrobiliśmy z Rafałem pierścień, zajęło nam to 7h40", postoje tylko, żeby kupić coś do picia, i jakiegoś batona. Nigdzie na dłużej się nie zatrzymywaliśmy.

 

Pamiętam, robiliśmy pierścień jakoś dzień po dniu, niezależnie od siebie. Podobnie, jak też było z Kołobrzegiem - chyba dwa tygodnie po Tobie jechałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam panowie przygotowani na jutro?

Czyli tak jutro spotykamy się o 8.00 przy źródełku. Z tego co słyszę ma być trochę osób więc może być fajnie :thumbsup: Domyślam się, że mogą się zorbić nawet 3 grupki (1- byle dojechać, 2- tempo średnie, 3- czas to jedyny wyznacznik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam panowie przygotowani na jutro?

Czyli tak jutro spotykamy się o 8.00 przy źródełku.

 

Jak najbardziej, jestem w trakcie przygotowywania plecaka :)

Punkt 8:00 ruszamy spod źródełka. Cała reszta okaże się jutro rano, no i oczywiście też dalej - w czasie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem zadowolony z wyjazdu, dzięki raz jeszcze :)

 

Kilka propozycji mam przygotowanych na kolejny wyjazd, oto one:

 

Nadwarciański Szlak Rowerowy (wschodni, 270km): http://www.gpsies.com/map.do?fileId=gyikpclyyiacnujm

Nadwarciański Szlak Rowerowy (zachodni, 125km): http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ltizawdlytzzxgom

Piastowski Trakt Rowerowy (110km): http://www.gpsies.com/map.do?fileId=kkpwyahtdlcgkcni

Cysterski Szlak Rowerowy (195km): http://www.gpsies.com/map.do?fileId=onmmonkaeylopjsl

Transwielkopolska Trasa Rowerowa (północna, 205km)

Transwielkopolska Trasa Rowerowa (południowa, 270km)

Szlak Stu Jezior (115km)

 

Do trzech ostatnich nie mogę wgrać pliku ze śladem trasy. Odległości są dość zróżnicowane jak widać. Przy PTR proponowałbym jechać w jedną i wracać, natomiast taki TTR-N jechać w jedną i powrót pociągiem (ewentualnie jeszcze trochę popedałować z powrotem i na pociąg powiedzmy po 250km. Podobnie z NSR-E, bo 270km to już wyzwanie.

 

To na razie same propozycje tras. Z terminami gorzej u mnie, przynajmniej na najbliższe dwa tygodnie, ale nie pali się chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadwarciański Szlak Rowerowy (zachodni, 125km)

Najładniej będzie na trasie Wronki-Sieraków-Międzychód. Piękne widoki i tereny lesiste :thumbsup:

Jak wybierzecie tą trasę, to część tej trasy pokonam z Wami (Wronki-Sieraków-Międzychód)

Myślę,że to tego czasu forma wzrośnie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil ja sobie nie przypominam zeby ktokolwiek krzyczal, szybciej, jak juz to odwrotnie a Ty zrozumiales na opak i pognales ze zostawilismy reszte grupy. Ogolnie początek byl mocny i pozniej troche mi to dalo odczuc ale mimo to dojechalismy do celu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil ja sobie nie przypominam zeby ktokolwiek krzyczal, szybciej, jak juz to odwrotnie a Ty zrozumiales na opak i pognales ze zostawilismy reszte grupy. Ogolnie początek byl mocny i pozniej troche mi to dalo odczuc ale mimo to dojechalismy do celu

 

 

ja jadac juz 30km/h uslyszalem słowo "szybciej" nie wiem czy to było jedno słowo czy jakeis zdanie ktore miało okresil ze "jade szybciej" bynajmniej mi tam sie podobalo:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za udany wyjazd. Momentami był mały kryzys ale nie było aż tak źle jak myślałem.

Pod koniec trasy to chyba bardziej czułem ręce niż nogi.

A jak tam reszta ekipy co z nami ruszała, dojechaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zapalencow. chcial bym sie dowiedziec czy mozna pokonac trase kolobrzeg->poznan na szosie? chodzi mi glownie o stan drog. pewnie sa juz jakies przetarte szlaki o ktorych z mila checia czegos sie dowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Można pokonać trasę Poznań-Kołobrzeg na szosie jak najbardziej. Nasze drogi są jakie są, ale tragedii nie ma. Sam też jeżdżę na szosówce i nie uważam, by rowery te wymagały nawierzchni gładkiej jak lód. Wiadomo, lepiej by było, ale nie jest to aspekt konieczny.

 

Co do dalszych wyjazdów, pytam wszystkich, choć szczególnie zwracam się do towarzystwa, z którym jechałem Pierścień dookoła Poznania 13 maja :)

Znajdą się chętni na jeden z tych dłuższych szlaków wspomnianych wcześciej w temacie, np. Nadwarciański Szlak Rowerowy albo Transwielkopolska Trasa Rowerowa w najbliższym czasie? Na myśli mam termin od niedzieli najbliższej, czyli 10 czerwca do 17 czerwca z wyłączeniem soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewną propozycje, mianowicie:

Najchętniej koło czwartku, piątku pojechałbym do domu czyli do Ostrowa. Moglibyśmy jechać przykładowo szlakiem nadwarciańskim lub transwielkopolskim. Dla osób, które chciałyby wrócić pociągiem to jest bezpośredni z Ostrowa do Poznania średnio co 2 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...