Skocz do zawartości

[obrecz] mavic czy moze konkurencja?


pebe.pl

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm teraz male pytanko na temat obreczy.

zastanawiam sie czy kupowac mavica XC717(chyba juz nie jest produkowany w tym sezonie??) o wadze 440 i cenie 189 czy moze lepiej zaoszczedzic i kupic sunrims MachIV(405gr cena 99zl) lub cr18(waga 440gr cena 69zl)?? Acceny tez w tym roku wypuscil obrecz Pathfinder (waga430,cena59). warto kupic tego mavica?? wiec ktos cos o tym accencie??

waze okolo 75-80 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie zawsze bylem zwolennikiem obreczy mavica. Kojarza mi sie z jakoscia. Jednak jest to opinia bardzo subiektywna bo zawsze jezdzilem tylko na mavicach.

Wiem tylko ze gdybym musial skladac jakies kolka dobre to na x717+xt/xtr/hugi.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem w/w felg, ale o sunrimsach (machach) była już mowa - http://forumrowerowe.jgc.pl/index.php?showtopic=5377&hl=mach. Poza tym kojarzę te obręcze (nie jestem pewien czy dobrze) z świeżo złożonymi kołami naszego wspólnego Kolegi z mtbcross - wspominał coś o limicie wagowym bikera. Trzeba by to sprawdzić. Generalnie proponowałbym trochę cięższe, ale cieszące się dobrą opinią Alexrims-y DH 19 (około 530g, do 85 zł) http://arnik.freshsite.pl/product_info.php?products_id=1585.

Pozdrawiam - góral z tych samych gór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm teraz male pytanko na temat obreczy.

zastanawiam sie czy kupowac mavica XC717(chyba juz nie jest produkowany w tym sezonie??) o wadze 440 i cenie 189 czy moze lepiej zaoszczedzic i kupic sunrims MachIV(405gr cena 99zl) lub cr18(waga 440gr cena 69zl)?? Acceny tez w tym roku wypuscil obrecz Pathfinder (waga430,cena59). warto kupic tego mavica?? wiec ktos cos o tym accencie??

waze okolo 75-80 kg

 

Widzę, że robi się ciasno od ziomków na forum- i bardzo dobrze, bo myślałem, że u Nas już nikt na rowerze nie jeździ poza mną :)B) A co do obręczy: Mavic czemu nie, ale drogi, gdybym miał brać coś podobnego wagowo, to nową Crostini albo XT z Alexrimsa. Co do Accenta (bo chyba o tą firmę Ci chodziło), to nie mam zaufania do firm, które poza spodenkami, smarami, sztycami (kto wie, może i gwoździami, meblami i magnetofonami) robi jeszcze obręcze ;) Ważysz sporo, jak weźmiesz tandetną obręcz, to na pewno gdzieś się rozkraczysz, pytanie gdzie? przed domem jak wsiądziesz na rower, czy na podjeżdzie pod Telegrafem, albo co gorsza na zjeździe :). Bierz tylko sprawdzone marki, a ponieważ na lekkie Sunrimsy poza UFO wszyscy użytkownicy narzekają (no chyba, że ważą 50-60kg i jeżdzą trekkingowo), to na polu walki pozostają drogie Mavici lub świetne Alexrimsy- Twój wybór B) Pozdrówko SCYZORYKI i BIKERZY :)B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...