Skocz do zawartości

Zielona Góra - ustawki, teamy, wyścigi, sklepy, serwis


Damiano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Od niedawna mieszkam w Zieonej Górze i wygląda na to, że zabawię tutaj trochę dłużej, dlatego też mam wiele pytań związanych z szeroko rozmianym kolarstwem w okolicach tego miasta.

 

Zacznę może od serwisu, ponieważ ten powinienem odwiedzić w pierwszej kolejności. Możecie polecić coś sprawdzonego i w miarę możliwości taniego? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że ciężko połączyć te dwie cechy, jednak nigdy nic nie wiadomo. Chodzi mi konkretnie o centrowanie koła.

 

Jak już doprowadzę rower do stanu używalności, będę chciał pośmigać po okolicach, z czym wiąże się moje kolejne pytanie. Czy w okolicach Zielonej Góry odbywają się jakieś wspólne treningi, ustawki itp.? Dodam, że jeżdżę MTB. Szosy niestety nie mam.

 

O wyścigach w lubuskim jest już w sumie wątek na forum, jednak każda informacja o ciekawej imprezie w okolicach będzie mile widziana :)

 

Ciekaw również jestem, czy są w tym mieście jakieś amatorskie team'y kolarskie. Wiem, że są w okolicach, a w samej Zielonej Górze? Nie ukrywam, że chętnie bym dołączył do nowej drużyny. Wcześniej należałem do takiego amatorskiego teamu, jednak ze względu na przeprowadzkę muszę zrezygnować. Jeździłem trochę maratony MTB, parę razy jakieś XC. Ogónie nie wymiatam, ale wiadomo, w teamie raźniej, większa motywcja itd., tak więc kto wie, co może przynieść nowy sezon:D

 

Będę wdzięczny za każdą informację o kolarstwie w okolicach tego miasta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Maratonów w Zielonej Górze i okolicach jest sporo w sezonie letnim;)

Także jest w czym wybierać.

 

Co do sklepów rowerowych to każdy ma inne zdanie albo upatrzony swój.

 

Ja osobiście jestem posiadaczem Authora, tak więc rower i wszystkie sprawy z nim związane załatwiam na ul. Św. Cyryla i Metodego 3 tak jak Pani wyżej wspomniała.

 

Świetna atmosfera i dobre ceny.

 

A co do samej jazdy to również chętnie się podłaczę do wspólnej jazdy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...