Skocz do zawartości

[ Rower ] Kross A2 2010 MOD


Mlody2224

Rekomendowane odpowiedzi

Może inaczej rozumiemy słowo "ładne" i "czyste"... Kiedyś na allegro była aukcja telefonu koleś opisywał go jako nówka mało rys czysty a też był koloru białego. Jak zobaczyłem zdjęcia to pomyślałem ze bym tego do ucha nie przyłożył... jeden wielki syf.

 

A fleją raczej nie jestem, rower myje raz w tygodniu co zresztą widać na zdjęciu.

I sprawa nie tyczy się tylko roweru ale i innych rzeczy. Po prostu muszę mieć wszystko czyste i schludne.

Ale to nie temat o tym czy ktoś jest fleją czy nie. Ja wyraziłem swoją opinie białe siodełko to dla mnie nie porozumienie, Ty twierdzisz inaczej i jest OK każdy ma swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało mnie interesuje co widziałeś na allegro... ja wiem, że moja żona jest pedantką i jeśli uważałaby, że siodło jest brudne kazała by mi zamówić nowe

 

ja w dobre wierze wyraziłem opinie co można zmienić w Twoim rowerze aby IMHO był rewelacyjny... a Ty mi na "dzień dobry" wyjeżdżasz z hasłem "no proszę Cię" - sorry, ale nie tędy droga!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Młody, spokojnie.. Kolega Basiq chciał ci pomóc i doradzić, a ty wyskakujesz z pyskiem i pretensjami do niego. Tak jak napisał - nie tędy droga.

 

Nie poda się to nie pisz w tym poście i tyle.

 

A dlaczego ma nie pisać? Licz się z tym, że założyłeś temat o swoim rowerze na forum, więc własną opinię może w nim wyrazić każdy i wcale nie musi być ona pozytywna.

 

PS. Popracuj trochę nad interpunkcją..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oto nowa fotka trochę się zmieniło.

1. Czarne pancerze

2. Czerwone i złote końcówki pancerzy KCNC

3. Podkładki pod mostek czarne arizone

4. Przerzutka przód down-swing

5. Zacisk sztycy amoeba

6. Top-Cap czarno-czerwony token

7. Koszyk na bidon elite czarno-biały

8. Ochrona pod łańcuch lizard-skins

9. Amortyzator ( czekam na przesyłkę ) Biała TORA SL nowa w cenie 500 zł :)

10. Stery Orbit-Z

 

Poszedłem jednak w kolor biało-czarny z małą ilością czerwonego... tak mi najbardziej pasuje :)

 

P1000202.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...