Skocz do zawartości

[siodełko] Steinbach 3-Punkt.


Rezpekt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zakupiłem siodełko STEINBACH 3-PUNKT, kiedy rozpakowałem paczke pierwsze co przyszło mi do głowy to "Jezzu ale one brzydkie" :-), ale tym dłużej je mam tym bardziej mi się podoba :-). Wykonane jest ono z carbonu i posiada tytanowe pręty, przez co jest bardzo lekkie, wg. producenta waży 150g i co się zdarza dość rzadko jest tak faktycznie, po ważeniu waga pokazała równe 150g, po zdjęciu anatomicznych poduszek waga jeszcze spada :-). Mimo że wygląd na to nie wskazuje to jest ono naprawde wygodne, dzieje sie tak gdyż jak wspomniałem już wyżej, siodełko posiada ono wymienne anatomiczne poduszki, które montowane sa na rzepach.

 

Jednym słowem, jestem bardzo zadowolony z zakupu, cena siodełka 128 Eur.

 

A tu pare fotek, zdjęcia może nie najlepszej jakości, ale robione na szybko :-)

 

(Ps. Siodełko w rzczywistości wygląda ładniej niż na fotkach :-))

 

Foto 1 Foto 2 Foto 3

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez skrzynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ładne. Miałem je zgarnąć z allegro, ale nie doszukałem się żadnych informacji o trwałości tego siodełka więc odpuściłem... Wybrałem sprawdzone Selle Italia :033:

Ciekawe jak będzie po roku (interesuje mnie szczególnie trwałość prętów, z tym róznie bywa...).

 

PS. Tytułu tematu nie zapisujemy DUŻYMI literami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba :029:

NIe dosc ze kolega mi sprzatnal je z allegro, to i jeszcze posiada ramke ktorej szukam :033:

Ogolem to siodelko jest ciakawe, szkoda ze po sciagnieciu tych anatomicznych poduszek nie jest calkiem gladkie.

 

P.S REZPEKT gdzie wyczailes te ramke? Zdaje mi sie ze wczesniej miales sprzet''magiczny'' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia co do trwałości tego siodełka to ja też nie wiem, ale jeżeli coś mi pęknie na pewno o tym napisze na forum :-).

 

Deni przy bliższej okazji postaram się je porównać do innych modeli, jak i napisze jak się sprawuje na dłuższych trasach.

 

Krzysiekk2 rame kupiłem od kolegi z teamu :-), ma ona 3lata, acz kolega tak o nią dbał że wygląda dosłownie jak nówka, nawet otarć od linek nie ma :033:. Ale nie dziwie się skoro on u nas słynie z dbałosci o sprzęt. Po każdej jeździe dokładnie myje rower a i jadąc na wyścig czy maraton myje wszystko, włącznie z oponami :-), jednym słowem drugiej tylo letniej ramy w tym stanie jestem pewien się nie znajdzie :-) chciałem kupić ramke Scott-a Scale 40, ale przesunełem zakup na przyszły rok. Tak że być może pod koniec tego, bądz w przyszłym roku będe ją prawdopodobnie sprzedawał, więc jak nie znajdziesz takiej do tego czasu to chętnie ci ją sprzedam :-).

 

Ale rame naprawde polecam, jest świetna, lekka, sztywna i wytrzymała, tak że nie poddawaj się i szukaj jej, bo naprawde warto :-)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Rezpekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem z treningu, ze względu że pogoda jeszcze nie pozwala na wjazd do lasu, jechałem szose. Długość trasy 63km i przyznać musze że siodełko sprawdza się przy dłuższych trasach znakomicie i jest bardzo wygodne :-). Teraz już moge śmiało powiedzieć że jestem w 100% zadowolony z zakupu i polecam te siodełko, bo naprawde jest warte swoje ceny :-).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to musze napisac że zawiodłem sie na tym siodełku :|, najpierw zaczeły mnie denerwować te rzepy, poduszki nie do końca je zasłaniały i przez to mechaciły mi spodenki. Druga sprawa po mocniejszym uderzeniu powstał ślad na karbonie, jest lekko pękniete co w niczym nie przeszkadza i praktycznie tego nie widać, ale to już mi się nie spodobało :/.

 

Ale sporo już na nim przejechałem i musze przyznać że jest naprawde wygodne i sprawuje się dobrze.

 

Ale że się zdenerwowałem już na nie to zamówiłem se żółtego SLR-a coby mi pięknie do ramy pasował a te oddam za grosze - 100zł.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, teraz za grosze jak juz tez kupilem Slr-a niedawno :)

 

W sumie to Slr-y sa sprawdzone i nic sie nie bierze w ciemno. Jezdzilem przed zakupem i wiem ze wszystko pasuje przynajmniej :)

 

Tak na marginesie to nowa ramke juz mam, ale Twoim XTC wciaz jestem zainteresowany, heh, uparty jestem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Napisano (edytowane)

Dla chętnych prawdopodobnie będe sprzedawał swoja rame, wraz ze sztycą

RooX 4.2, stan idealny ramy :-), dożucam lekko pękniete, da się to zrobić siodełko Steinbach 3Punkt.

 

Cena 900zł

 

Foto:

To ta rama i te siodełko ze zdjęcia, teraz mam żółtego SLR-a

http://members.lycos.co.uk/sworks/galerie/xtc/index.html

 

Dzisiaj to wygląda tak http://portalzary.boo.pl/c.jpg

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Rezpekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...