Skocz do zawartości

Reflektuje ktoś? Potrzebni odważni ! :)


krzysiek33

Rekomendowane odpowiedzi

alkor dobrze prawi.

Tylko problemem może być czas oraz dany dzień który nie każdemu może pasować.

 

Moja propozycja jest taka aby osoby które mają chęć na grupową przejażdżkę rowerem powinna napisać na przykładzie poniżej:

np. wzór-> użytkownik, godzina, dzień tyg. który pasuje

wtedy po takim wstępnym rozeznaniu można by było założyć temat o terminie spotkania: data, godzina, miejsce

 

 

czekam na wasze propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było. Teraz tak- ktoś powie, że rower, że zimno, a ja mówię, że nie jeżdżę od jakiegoś czasu i jestem przeziębiony. Kiedy jeździłem w mróz, błoto , deszcz ze sniegiem, zawierucha było gucio, a tylko rower się zepsuł zaraz coś ze zdrowiem się dzieje. Ja jeśli chodzi o wyjazd wieczorem jestem otwarty na propozycje, ale dopiero w piątek , sobotę lub niedzielę z racji-raz-przeziębienia,dwa-naprawy roweru.

Alkor ,ano stało się to, że wdepnąłem strzelił łańcuch i po zabiegu. Dobrze, że było blisko od domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ustawek został podklejony. Jak ktoś ma pomysł na wycieczkę taką jak np dziś odbyliśmy z Minorem to pisze datę, miejsce, oraz godzinę i się ładnie wszystko ustala. Długoterminowe planowanie zazwyczaj nie wypala. A jazda w kilkanaście osób też mija się z frajdą bo każdemu co innego odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja byłem w Lesie Łagiewnickim chyba w czwartek, albo w piątek. Chyba na sarny trafiłem, ale nie jestem pewien bo szybko zwiewały. Generalnie fajnie, prócz tego, że czasem byłem przerażony że nie wrócę już:P W świetle latarki nawet znane ścieżki wyglądają inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...