Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

!te tzw... opaski samozaciskowe g.. warte! a jeszcze ramę Ci porysują zdrowo krawędziami (k.. skąd ja to wiem hehehe)

 

ha! mam coś dla Ciebie, jak do cr-mo idealnie! (i tanio :) )
http://allegro.pl/nowa-obejma-podsiodlowa-fireeye-29-8mm-mtb-cro-mo-i3662401956.html
 

bierz i sie nie zastanawiaj. "potem" sobie kupisz Thomsona czy innego

 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko: mogę Ci pożyczyć zacisk z mojego Gienka - musialbys podjechać na Potulicką do mojej matuli i dopóki sobie czegoś nie skombinujesz to możesz śmigać...może nawet mam zapasowy? Nie pamiętam...

 

 

POZDRo-:ver




banalna zagadka - co to? :)

 

Wagomirskie gniazda na pancerze ;)

 

 

POZDRo-:ver



Jeździj bez siodła :)
Ja to przerabiałem, przez 2 tygodnie :) Hardo jest!

 

...a dopiero potem się zorientowałem że to Trialówka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Szczecin się zbroi :D.

 

Kazik80 - pogratulować przecinaka. Ta kiera to głowica bojowa od nukeproof'a? Jestem bardzo ciekaw opinii o tej szerokości (ja w tej chwili jeżdżę na konserwatywnych - jak na obecne trendy - 700 mm). A można zdjęcia od strony napędowej? A koła - co to takiego?

 

A tak poza tem - może powinniśmy zrobić jakiś przegląd piosenki... eeee znaczy się bogatego arsenału stalowego? Może druga połowa listopada? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Maiejas - a tu żeś z lekka trafił bo sobie cichcem planowaliśmy kole 23/24 liściopada zrobic przelot przez dobra ziemi szczecińskiej. Data takowa bo wtedy Kazafaza wpada z UKeja na kilka dni. Miało byc skromnie no ale jak by się chętni znaleźli to witamy chlebem i paprykarzem. Adamos (z FR) wstępnie się zapowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera tak jak piszesz nuke proof warhead 760, cos wiecej powiem o tej szerokosci jak przejade jakies kilometry :], kola to dt 350, obrecz dt x470, naped to zwykla korba deore z srodkowa tarcza, z tylu kaseta lx i przerzutka sram x9 (poki co brak zmieniarki/manetki)

Calosc wazy ok. 11 kg, nie mam dokladnej wagi :] zreszta nie dla wagi byl montowany rower :]

https://picasaweb.google.com/110497827521639495266/ROMET?authuser=0&feat=directlink

 

L1070856.JPG

Edytowane przez kazik80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie, trzeba wspierać rodzimy rynek, problem z Romkiem taki że tylko dwa rozmiary wypuścił kompletnie olewając tych ponadmiarowych, którzy najwięcej czerpią z dużej kiszki...

 

 

A świetny pomysł ze wspólną przejażdżką po ziemiach zachodniopomorskich, ze względu na krótki urlop osobiście najbardziej odpowiadałby mi łyk'end 23. - 24. Listopada...mogę przekoczować jednego zawodnika(lub dwóch jeśli nie mają nic przeciwko dzieleniu łoża - jest podwójne), jak sądzę plan zajęć opracuje znany lokalny przecieracz szlaków Anarchy a w podzięce my postaramy sie Go nie wyprzedzać zbyt często na podjazdach ;):)

 

No to może się któryś poczuje i przyojcuje nowemu tematowi - może magnetyzm wydarzenia przyciągnie więcej stalovej gawiedzi?

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

.. ja jedną, dwie osoby max też mogę kimnąć u siebie (mógłbym i więcej jak śledzie ale nie wiem co na to Rodzina :) )

Co do trasy, postaram się coś wykreślić, a mając pod ręką Penetratora Wkrzańskiej -Tomka z Polic coś ciekawego może się zrodzi (ciekawego jak na nasze "skromne" warunki).
A ponieważ okazja zdarza się rzadko proponowałbym dwa dni jazdy:
- dzień pierwszy - Rozterki Wkrzańskie czyli "gdzie to k.. było" :) (ja pociagnę jak dobrze pójdzie na Monsterze więc będzie i szansa popróbować kto by chciał MXa w stylu retro), będą takie smaczki jak Mała Piaskowa Baba i Rollercoaster
- dzień drugi - Grzaniec Bukowy, Kazik może coś powiedzieć bo poczuł przedsmak :) :) Będzie terenowo i błotniście (no chyba, że spadną temperatury do minus 3C)
Po drodze (ze względu na temperatury) jakieś ognicho popołudniowe w lesie mile wskazane.

Pany! Kto chętny bo czasu zostało nam raptem kole 3 tygodni.

ps: żeby nie było - tylko śnieżyca po pas i horda dzików może nas powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...