Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Serwus :)

Unita (w wersji 79) ma kolega. Model wcześniejszy. Regulowane haki itp. Waga średnia ale geo fajne. Jak dla mnie ta rama to kowadło i moje miękkie i wypieszczone pośladki raczej mówią "nie" -ale ja lubię jak rama "pracuje" a np Arek (właściciel tejże Kony) chwali ją za przyspieszanie.
Zresztą -co do komfortu - rama w sam raz pod ten ich widelec do wybijania plomb po wsiach :)

ps: Adamos - Ty jak zawsze wszystko masz w tej swojej makówce poukładane, gracias.

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dołączę niedługo do klubu stalowych sztywniaków (choć na jednobiegowość się raczej nie zdecyduję, przynajmniej nie na początku;). Udało mi się zakupić ramkę On-One Inbred 29 ze stalowym widłem. Problem tylko jest taki, że rzeczony sprzęt jest za kanałem (czyli w swej macierzy - Anglii). Wysyłka od sprzedawcy oczywiście UK only, choć mam na szczęście pośrednika, który mi to potem do Polski wyśle. Ale żeby uniknąć podwójnej opłaty szukam jeszcze kogoś, kto mieszka blisko i mógłby odebrać, a potem nadać ramę. Przeglądając ten wątek rzuciło mi się w oczy, że któryś z forumiarzy (a może było ich więcej? nie pomnę) bywa/mieszka w UK. Jest więc może ktoś blisko Worthing (na wybrzeżu, niedaleko Brighton)? Szkoda tak 20GBP na dodatkową przesyłkę oddawać, jakiś ciekawy grat do tego sztywniaka by się udało za tyle dostać;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oj Anarchy, ty prosiaczku ;)

 

Bywam w jUKeju nawet częściej niż w Ojczyźnie, niestety siedzę z dala od wybrzeża(Birmingham) a koszta wysyłki ramy byłyby takie same gdyż używam polskich kurierów i właśnie ok. £20 za samą ramkę sobie życzą... Popytaj wśród znajomych może ktoś będzie cisnąć autem na polandię niebawem a wtedy masz szansę się dogadać, a jeśli jesteś z cierpliwego miotu to w Grudniu będę słać wieelki karton i jedna ramka extra różnicy mi nie zrobi (;

 

 

POZDRo-:ver

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anarchy, kazafaza dzięki za szybki odzew ;)

 

Gdyby to był mój piąty 29er, to może cierpliwości do grudnia by starczyło, a tak...

 

kazafaza, mógłbyś mi polecić któregoś z polskich kurierów? Jeśli nie znajdę kogoś na miejscu, to każę wysłać do znajomego. Chciałbym go odciążyć z załatwiania wszystkiego i po prostu podesłać mu kuriera pod drzwi po odbiór kartonu. Próbowałem się orientować wcześniej, jak to załatwić, ale miałem problem z formularzami na stronach DHL itp., ciągle odsyłały mnie do działu obsługi. Czy ta usługa nazywa się przesyłka importowa? Bo może nie tego szukam :sweat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

mógłbyś mi polecić któregoś z polskich kurierów? Jeśli nie znajdę kogoś na miejscu, to każę wysłać do znajomego. Chciałbym go odciążyć z załatwiania wszystkiego i po prostu podesłać mu kuriera pod drzwi po odbiór kartonu. Próbowałem się orientować wcześniej, jak to załatwić, ale miałem problem z formularzami na stronach DHL itp., ciągle odsyłały mnie do działu obsługi. Czy ta usługa nazywa się przesyłka importowa? Bo może nie tego szukam

 

Skorzystaj z przesyłarka.pl - ostatnio ściągałem przez nich rower ze Szkocji. Megabłyskawicznie i bezproblemowo, przesyłki ubezpieczone chyba do 5 000PLN. Jak nie będziesz wiedział jak sobie poradzić, to skontaktuj się z nimi przez Skype'a - na pewno podpowiedzą i pomogą :)

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellość,

 

 

Ja używam L.A.Transport, mam wrażenie że IvanMTB też z ich usług korzystał. Jest możliwość ubezpieczenia przesyłki, a wysyłają oni paczki do Gorzowa Wlkp., stamtąd UPSem czy jakimś DHLem dalej do pacjenta...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...