Skocz do zawartości

[Bagażnik] montowany do sztycy


MixhaL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję mocnego bagażnika montowanego do sztycy roweru.

Będę woził na nim towar o wadze ok 11kg. Dlatego też potrzebuję jakiegoś mocnego który się nie złamie podczas jazdy po bezdrożach.

Sztycę mam aluminiową amortyzowaną SR Suntour. Czy taka sztyca będzie mocniejsza od zwykłej aluminiowej?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę śmiało polecić zarówno topeaka, jak i Bikemana (naprawdę profesjonaliści). Od Topeaka mam już parę gratów i będę się tego producenta trzymał. Co prawda nie bagażnik, ale mam zamiar "zaniedługo" go zakupić. Są do niego osłony na koła, sakwy i torby szybkiego montażu. Pooglądaj ofertę. Naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękuję za pomoc.

Kiedyś miałem torbę i bagażnik dedykowany do niej topeka tylko że montowany standardowo a nie do sztycy. Muszę przyznać że bagażnik budził pewnośc w porównaniu do innych był wykonany z grubych drutów natomiast torba się podarła po włożeniu zaledwie jednego napoju do bocznej kieszeni :(

Dzięki linkowi do strony topeak dowiedziałem się że te bagażniki dzielą się w zależności od wielkośći ramy. Dlatego też przydałby mi się bagażnik do małej ramy(Mój rower to kross FR2), taki:

 

http://www.topeak.com/products/Racks/MTXBeamRackA-Type

 

 

Bikeman nie posiada takich bagażników, czy są jeszcze jakieś firmy które produkują takie wygięte bagażniki do małych ram?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...