Skocz do zawartości

[rower] Kross Sign FR2


Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzebie temat ;P

Opłaca sie kupić FR1? czy tylko w gre wchdozi FR2?

Nie mam ustalonego limitu cenowego, ale im mniej tym lepiej, a może krosy zeszłoroczne? albo i starsze?

Jak to teraz wyglada? Kross dalej w tej cenie jest królem ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co powiem : nie szukaj w necie, bo nówki nie znajdziesz. Chyba, że coś przeoczyłem - wątpie. Najlepsza opcja : Idź do sklepu w swoim lub pobliskim mieście i każ im zadzwonić do hurtownii Kross'a i niech zapytają się, jak wygląda teraz sprawa sprzedaży FR*. na razie chyba ciężko będzie komukolwiek Tobie doradzić, ponieważ nie wiemy jak wygląda sprawa konfiguracji tych rowerów na ten rok i dostępność modeli z 2007 roku. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem maile i są jeszcze inne na allegro signy i nie wiem który bedzie w miare nie zajechany ale wysłałem do tego w/w goscia maila i zobaczymy..

Podejrzewam że damper to z miejsca musze kupić, co jeszcze można w takim krosie zmieniać oprócz tych rzeczy co pan ciasteczko w tym temacie wymianiał?

Czy info o krosie na ich stronie jest nieaktualne w takim razie ?

Mam dystrybutora krossa u sibie wiec możliwe że podjade za niedługo..

Tylko cena 4k za FR2 to troche za dużo.. może by coś taniej? może FR1 bedzie za 3 k i z dobrym wyposażeniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Odczekaj na maila od tego kolesia ( całkiem dobra oferta )

2. Idź do dystrybutora, każ mu zadzwonić do Kross'a - dowiesz się wszystko. Tylko przypilnuj tą rozmowę

3. Do Kross'a nie masz sam co pisać, bo ja już nieraz pisałem miala - brak odpowiedzi.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na maila czekam, ale jedyna opcja to kupic w ciemno, i tak nie oglądne przy kurierze za wiele.. ;/

Pójdę jeżeli oferta z allegro albo tu z forum nie wypali

Nie zamierzam do krossa pisac, ale na stronie model 07 jak i 08 sa niemal identyczne, i nie wiem czy to tak ma być czy nie ? Róznica tylko w manetkach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam!

Mój brat kupil sobie Signa Fr2 z Kind Shox'em 508. Czy wiecie ile powietrza należy do niego pompować? Jest też inny problem - kiedy rozluźnilem sprężynę i siadlem na rower jak gdyby stracil on skok - ugiąl się i nie wrócil do poprzedniej pozycji. Później udalo mi się go do tego naklonic, może to przez mocne tlumienie powrotu? W dodatku ośka z dampera (która mocuje go do wahacza) nie chce się dać wyjąć - chyba się zapiekla.

Edytowane przez Ecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Moim zdaniem ten kross to dobry rower. Po zmianie przedniego amortyzatora na jakąś dwu półkę marzocchi + nowy damper, ale z przedziału cenowego około 800zł, bo faktycznie ten co fabryka daje, to jest porażka- kross staje się bardzo dobrym rowerem :) i można na nim nieźle poszaleć, bo rama jest niesamowicie mocna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...