Skocz do zawartości

[Łódź] Sklepy rowerowe


Bl1nk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dziwne? Jak się z nim wdałem w dyskusję odnośnie kupna u nich ramy corratec'a superbow izałożenia do niej używanego SID'a z allegro, to on zrobił wielkie oczy i mi zaczął przez kolejne 10 minut prawić jaki to zły sprzęt, bo używany. Koniecznie muszę kupić nowe, bo używane są tak zajechane, że nie nadają się do jazdy. Po czym mi przyniósł zza lady SID'a nowego z przed 3 lat jeszcze z cienkimi goleniami i powiedział, ze tego mogą mi sprzedać za 1500zł po upuście już. :teehee:

Pixon,

widzę z opisu twojej osoby że doświadczenie masz spore mimo młodego wieku,ale chyba masz jakis etat w allegro.

A jak skończyły się twoje poszukiwania corrateca,kiedyś też brała mnie ta rama,a ile już dołożyłeś do sida używanego z uwagi na zalecane serwisy ?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co dokładnie bijesz do Pixona? Pomijając, że odpowiadasz na post z przed pół roku prawie?

 

Że myśli zdroworozsądkowo? Woli kupić za 1500zł używanego SIDa tegorocznego, z papierami i widocznym dobrym stanie, niż tego z przed zmian goleni... czyli magazynowy leżak?

 

To jest tak jak z autami, ja bym nie kupił w salonie nówki... bo dla mnie to strata kasy, po wyjechaniu z salonu wyrzuciłeś już 30% jego wartości. A można poszukać i trafić na pół roczny model, na gwarancji itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

szpenio nie bardzo rozumiem w czym widzisz problem i wyskakujesz mi tutaj z allegro. Prawda jest taka, że w obecnej erze dominacji internetu, można znaleźć świetny sprzęt w bardzo dobrej cenie. Ludzie są świadomi co ile kosztuje, mają całe spektrum możliwości wyszukania okazji. Jak komuś się nie chce szukać, ma za dużo pieniędzy lub szuka okazów konstrukcyjnie z ubiegłej epoki to niech kupuje taki sprzęt. Smutne jest tylko to, że w sklepie mydlą człowiekowi oczy mówiąc o rzekomym upuście.

Pytasz się co z moimi zakupami. Rama Corratec okazała się za ciężka, natomiast SID'a Team znalazłem nowego za 1400zł przecenionego z 2000 zł tylko dlatego bo miał rurę taperową, a jeszcze wtedy nie było to tak rozpowszechnione jak jest teraz. Do serwisu nie dokładam, ponieważ robię go we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Velo importerem, więc poszukaj w sklepach należących do sieci "Dobre sklepy rowerowe".

 

 

 

Łódź

ul. Franciszkańska 53

Fr Shop

telefon: (42) 655-47-89

email: frshop@frshop.pl

 

Łódź

ul. Kopernika 33

Gold Sport

telefon: (42) 637-03-26

email: rowery@goldsport.pl

 

Łódź

ul. G.Narutowicza 16

MaxxBike

telefon: 669-143-639

email: sklep@maxxbike.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktos moglby polecic jakis sklep z odzieza rowerowa w Lodzi w miare w przystepnych cenach oprocz decathlonu(bylem wczoraj)?

 

Nie wiem jakiej dokładnie odzieży szukasz i co jest dla ciebie przystępną ceną, ale ostatnio robiłem zakupy nie tyle w sklepie co u tego ludzika.

 

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=3196475

 

Można podjechać do niego i sobie przymierzyć. Gość mieszka na Retkini. Drugi ludzik praktycznie z tym samym asortymentem jest na Janowie. Wiem że u niego były też dostępne wersje bez nadruków ( np. całe czarne ).

 

Ewentualnie Intersport na Piłsudskiego przy Klińskiego lub w Manufakturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej dokładnie odzieży szukasz i co jest dla ciebie przystępną ceną, ale ostatnio robiłem zakupy nie tyle w sklepie co u tego ludzika.

 

http://allegro.pl/li...p?us_id=3196475

 

Można podjechać do niego i sobie przymierzyć. Gość mieszka na Retkini. Drugi ludzik praktycznie z tym samym asortymentem jest na Janowie. Wiem że u niego były też dostępne wersje bez nadruków ( np. całe czarne ).

 

Ewentualnie Intersport na Piłsudskiego przy Klińskiego lub w Manufakturze.

Mialem na mysli po prostu tanie np. koszulki, spodenki(zalezy mi na krotkich spodenkach z wkladka, tylko nie takich obcislych albo dlugich rozpinanych w kolanach, tez z wkladka). Zagladalem na te aukcje i widze ze 2-3 fajne koszulki u niego, mysle ze 70 zl to chyba nienajdrozej? A gdzies w Lodzi mozna dostac takie koszulki co u niego?

Ci ludzie prawdopodobnie mają ciuchy z TOPPRINT w cenach z dupy, podjedź do źródła lepiej.

Przejade sie, dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Poważnie nie widzisz tam takiego odnośnika "GDZIE KUPIĆ"?

 

Zacytuję sam siebie:

 

Velo importerem, więc poszukaj w sklepach należących do sieci "Dobre sklepy rowerowe".

 

 

 

Łódź

ul. Franciszkańska 53

Fr Shop

telefon: (42) 655-47-89

email: frshop@frshop.pl

 

Łódź

ul. Kopernika 33

Gold Sport

telefon: (42) 637-03-26

email: rowery@goldsport.pl

 

Łódź

ul. G.Narutowicza 16

MaxxBike

telefon: 669-143-639

email: sklep@maxxbike.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Minor, nie pytalem gdzie kupic konkretnie ten model tylko gdzie jest duzy wybor rogow i chwytow, nie znam zupelnie sklepow w Lodzi a jest ich troche i chcialbym podjechac na dniach do jednego z nich i cos wybrac. Jakbym byl zdecydowany na te, ktore podalem to juz bym wiedzial gdzie kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...