Skocz do zawartości

[Łódź] Sklepy rowerowe


Bl1nk

Rekomendowane odpowiedzi

A to o czym ty piszesz

Chodziło mi bardziej o jakiś aerograf :woot: Tylko potem uświadomiłem sobie, że pomalowanie samej ramy i zostawienie org. amortyzatora nie będzie zbyt ciekawie wyglądało a tego którego mam teraz planuję na przyszły rok wymienić więc nie ma sensu żeby coś z nim robić. Tak więc prawdopodobnie pozostanę przy ramie takiej jaka do mnie przyjedzie ew. maznę ją sobie na czarny mat w tych pobliskich zakładach :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem teraz na jeszcze jeden ciekawy pomysł ale najpierw muszę skontaktować się z jakąś firmą czy będą wstanie to zrealizować. Także na razie potrzymam Was w niepewności :) Ale jeśli będzie to wykonalne to na pewno rower będzie bardzo wyjątkowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a odwiedzil ktos sklep na radwanskiej?

ja osobiscie polecam,moze nie ma duzego wyboru rowerow ale sprzedawca ok i potrafi doradzic i poswiecic troche czasu laikowi takiemu jak ja i mozna sie spokojnie dogadac

 

bylem tez u pana w okularach na kopernika,i mam takie samo zdanie jak wiekszosc!nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do konkurencji nic nie mam ale akurat serwis na Demokratycznej nie cieszy się dobrą opinią widziałem na własne oczy rowery po serwisie tam i odradzam ;/

bliżej masz serwis na ulicy Potulnej na Chojnach zawsze-rowery.pl tam jak oddasz możesz liczyć na rzetelność i uczciwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawers na Pietrynie między Placem, a Rewolucji.

Jeśli chodzi Ci o małe to jeszcze po sąsiedzku względem Sklepu Turysty- Azymut.

 

O właśnie o te mi chodziło... Tyle że te sklepy są dość drogie, zwykle idę tam pomacać a kupuję w necie. Przemyśl czy naprawdę jest sens kupować Deutera, IMO trochę niewspółmiernie drogi do tego co oferuje, co nie zmienia faktu, że to porządny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, Rebel- tak są w sumie trzy sklepy:) Horyzont po jednej stronie i naprzeciwko Campus i Trawers.

Do Campusa nawet nie ma co zaglądać, Horyzont jest drogi, fakt, ale oni mają konkretny asortyment nie obejmujący Deutera.

 

W sumie Deutery widziałam w Łodzi w czterech sklepach- Trawers, dwa na Narutowicza i Intersport w Manu. Może jeszcze gdzieś są- nie zwiedzam wszystkich i nie na wszystko patrze bo co do zasady wiem po co przychodzę:)

A najczęściej podobnie jak Rebel, przychodzę pomacać czy poprzymierzać się do sprzętu i kupuję w necie- różnice w cenie potrafią być niesamowite. np. ostatnio kupiłam, własnie plecak, za 200 zł taniej.

Chociaż najczęściej jak ktoś celuje w Deutery to raczej nie przejmuje się szukaniem oszczędności:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam Deuter Compact EXP 12 aby sobie pomacać. Na Żeromskiego (Gold Bike) obecnie nie mają żadnych Deuterów (lista sklepów: http://bakosport.pl/sklepy/deuter/lodzkie#sklepy ). Wracając do samego plecaka, w tej kwocie (około 250zł ze zniżką) nie ma innego plecaka z wentylowanymi szelkami i kieszonkami po bokach (biodrówkach, nerkówkach). Podzwonię do tych sklepów i się popytam, myślałem że ktoś da mi gotowy adres ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stałe Deutery na pewno ma Sklep Turysty. W innych są jak się pojawią. Szczególnie, że teraz nie ten sezon:)

 

http://www.skleptury...hp/kontakt.html

No, i jak patrzę maja małe Deutery w tym przedziale cenowym, ale tylko Cross Bike i Race X Air, w ofercie na stronie.Na miejscu może być coś jeszcze. Ten sklep ma jakby dwie autonomiczne części, tak jakby co- do jednej wejście jest od ulicy, do drugiej od bramy.

 

A z tymi kieszonkami to mnie zaskoczyłeś... chociaż akurat rynku małych plecaków nie ogarniam, mam swój od ośmiu lat i nam dobrze razem^^

 

 

A z innej beczki, bo chyba moge to pytanie podpiąć tutaj- orientujecie się może ile p. Kasiński liczy sobie za zaplot kółka na nowej piaście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję:)

zastanawiam się między moim stałym serwismanem, który mnie ostatnio troszkę zawiódł(nie skreślam go ani nic- każdemu sie może w końcu zdarzyć) a nim... bo dobre opinie słyszałam, chociaż jak raz tam u niego byłam to jakoś tak mi się po głowie kołacze, że nie wspominam tego Pana za miło.

Będzie robił problemy z użyciem poprzednich szprych, jak niektórzy? Bo jak tak to nie chce mi się z nim użerać... i ile mu to mniej więcej zajmuje?

 

Przepraszam, że tak wypytuje ale właśnie z powodu tego niejasnego wrażenia, o którym wspomniałam mam opory żeby iść i samej jego wypytać...'^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplot koła od początku będzie tańszy niż przeplecenie koła czyli wykorzystanie starych szprych proponuję podzwonić i popytać, wątpię by pan Kasiński za 30 zł zgodził się przepleść koło ale trzeba zapytać

Czas wykonania usługi powinien teraz zimą być krótszy, myślę że dwa może trzy dni

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...