Skocz do zawartości

[Łódź] Sklepy rowerowe


Bl1nk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Z moich doświadczeń : Gold Sport na Kopernika Pan z wąsami ma jakies dziwne jazdy - ciężko czasami wyczuć o co mu chodzi, ceny wysokie, można negocjować, asortyment taki sobie. Sujka ceny po prostu z innego wszechświata, za zwykły widelec sprężynowy RSa chcieli tyle co za jakiegoś Lisa - dlatego bo z montażem - koleś powiedział ;-))). Piasta OK choć drogo, jak na szybko coś potrzeba- można zajrzeć. Bikemia - dość skromny asortyment. Roweromaniak na Rzgowskiej - bardzo kompetentna obsługa - świetnie doradza nie naciąga, świetny serwis - dokładny, szybki, i niedrogi w sklepie asortyment taki sobie ale można coś znaleźć. Czasem można coś znaleźć w Decathlonie, niezłe obniżki na ciuchy ale jakość nie zachwyca. Jeśli chodzi o wybór roweru typu "MTB entry level" to polecam wycieczkę do Tomaszowa - mają bardzo duży wybór różnych marek, można pojeździć po hali, różnymi sprzętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team
Gold Sport na Kopernika Pan z wąsami ma jakies dziwne jazdy

Dziwne? Jak się z nim wdałem w dyskusję odnośnie kupna u nich ramy corratec'a superbow izałożenia do niej używanego SID'a z allegro, to on zrobił wielkie oczy i mi zaczął przez kolejne 10 minut prawić jaki to zły sprzęt, bo używany. Koniecznie muszę kupić nowe, bo używane są tak zajechane, że nie nadają się do jazdy. Po czym mi przyniósł zza lady SID'a nowego z przed 3 lat jeszcze z cienkimi goleniami i powiedział, ze tego mogą mi sprzedać za 1500zł po upuście już. :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o ciuchy to polecam Top Print Obywatelska115. Kupiłem tam koszulkę bezpośrednio na ciało odprowadzającą pot z długim rękawem 20 albo30zł dałem, kupiłem nogawki od kostki do pachwiny 30zł, czapka na zimę na rower anty-wind cy cuś 15-20zł chyba. Szyją tam na miejscu, sprzedają, można przymierzyć, polecam. Wszystko szyte z profesjonalnych tkanin z membramami itd. Kumpel mi kiedyś powiedział, że tam jest oki i ...jest oki, no i tanizna. Jeszcze tam zajrzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o ciuchy to polecam Top Print Obywatelska115. Kupiłem tam koszulkę bezpośrednio na ciało odprowadzającą pot z długim rękawem 20 albo30zł dałem, kupiłem nogawki od kostki do pachwiny 30zł, czapka na zimę na rower anty-wind cy cuś 15-20zł chyba. Szyją tam na miejscu, sprzedają, można przymierzyć, polecam. Wszystko szyte z profesjonalnych tkanin z membramami itd. Kumpel mi kiedyś powiedział, że tam jest oki i ...jest oki, no i tanizna. Jeszcze tam zajrzę

 

Jakby co: http://www.topprint.com.pl/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może być ciężko. Proponuję zadzwonić tutaj:

Salon Rowerowy

ul. Narutowicza 16 (róg Wschodniej)

90-135 Łódź

tel.: 669143639

sklep@maxxbike.pl

Może sprowadzą, ja swoją A2 kupiłem jakoś w październiku 2011 w hurtowni "Piasta" i był to ostatni egzemplarz i ściągać innego nie chcieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ciężko. Proponuję zadzwonić tutaj:

Salon Rowerowy

ul. Narutowicza 16 (róg Wschodniej)

90-135 Łódź

tel.: 669143639

sklep@maxxbike.pl

Może sprowadzą, ja swoją A2 kupiłem jakoś w październiku 2011 w hurtowni "Piasta" i był to ostatni egzemplarz i ściągać innego nie chcieli :)

 

 

Dziękuję za namiary. Ja znalazłem coś takiego, lecz nie znam sklepu. Głównie to chciałem się przymierzyć do ramy.

 

Może być ciężko. Proponuję zadzwonić tutaj:

Salon Rowerowy

ul. Narutowicza 16 (róg Wschodniej)

90-135 Łódź

tel.: 669143639

sklep@maxxbike.pl

Może sprowadzą, ja swoją A2 kupiłem jakoś w październiku 2011 w hurtowni "Piasta" i był to ostatni egzemplarz i ściągać innego nie chcieli :)

 

A czy ktoś zna ten sklep: http://tablica.pl/oferta/czadowy-na-gwiazdke-kross-level-a2-IDz2U3.html , głównie zależy mi, aby przymierzyć się do ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to najlepiej podzwoń po sklepach i popytaj czy stoi u nich jakaś A2.

Tutaj masz trochę namiarów: http://cyklomaniak.pl/index.php?option=sklepy_rowerowe

 

A czy ktoś zna ten sklep: Czadowy na Gwiazdkę. Kross Level A2 Łódź ⢠Ogłoszenia Tablica.pl , głównie zależy mi, aby przymierzyć się do ramy.

Nie wiedziałem, że jest tam jakiś sklep rowerowy o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, i chyba Exim ma Krossy...

 

swoja droga- co do Gold Sportu i wąsatego Pana- heh, po serwisie u niego, znalazłam w pancerzu tylnej przerzutki resztki starej linki... nadto jest skończonym chamem, nie wspominając już o tym, że stosuje starą metodę z serii- o, jeszcze to było nie tak, poprawiłem za xx zł.

Także, szczerze, NIE polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się przejadę do wąsatego pana i porozmawiam z nim, zwyczajnie, po prostu będę mówił swoje, a z tego co czytam będzie próbował żenić kit i oszukiwać, więc skończy się to dla niego usłyszeniem prawdy o nim samym, a że ciśnienia nie trzymam prawda nie będzie miła.

Nienawidzę chamów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się przejadę do wąsatego pana

Hehe, może zbierzmy ekipę i zróbmy mu wjazd na robotę :starwars:

A tak na poważnie to ja jestem zadowolony z serwisu w "Piasta". Rzeczowo i konkretnie :) Prawdo podobnie w przyszłym tygodniu będę oddawał im rower do zmiany ramy, z tego co pamiętam to chyba koszt 100PLN. Ale jak ktoś ma lepszą propozycję to słucham ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety(-stety)miałam okazje pogadać z nim tylko jak rower oddawaliśmy(i na dodatek wlazłam dopiero w połowie dyskusji bo wcześniej walczyłam z autem), potem wyjechaliśmy, rower odbierany był przez kogoś innego, a szkoda bo bym tam malutką awanturę z chęcią urządziła :devil://a przede wszystkim nie zaplaciła za nadprogramowe usługi :down:

Co do zasady z serwisów korzystam raz na ruski rok, raczej ogarniamy rowery sami, wtedy była sytuacja wyjątkowa i wściekła jestem tym bardziej... w ogóle jak zobaczyłam niedawno(przerzutka coś szwankowała) te resztki starej linki zostawione w pancerzu to... powiedzmy, że dawno sie tak nie wściekłam i nie przypomniałam sobie tyle barwnego słownictwa.

No, ale teraz część pozytywna czyli kogo polecam- pana Kudrę.

Człowiek przemiły, zna sie na tym co robi, jak poprosisz to pokaże, wytłumaczy, nauczy jak samemu cos ogarnąć itd.

Choć jednego małego faila miał, ale jak zauważyłam wielu sie na tym wykłada- jak jest problem z przednia przerzutka nie sprawdzają wysokosci, na jakiej jest obejma;]

 

A żeby bylo na temat- sklepy Cyklista na Czernkowskiej i Maxxbike dają radę, choć jak wiadomo cenowo zawsze ciężej w stacjonarnych, choć Cyklista ma nieraz fajne promocje.

Swoja drogą u Kudry tez idzie nieraz ciekawe rzeczy kupic w ciekawych cenach, bardzo miłych:)

 

btw. Nrv- nie lepiej dać tylko do nabicia sterów(ewentualnie zainstalowania suportu i korby), a resztę samemu? Toć to żadna filozofia, a zawsze kasa zostanie:)

Na jaką z jakiej ramki zmieniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Nrv- nie lepiej dać tylko do nabicia sterów(ewentualnie zainstalowania suportu i korby), a resztę samemu? Toć to żadna filozofia, a zawsze kasa zostanie:) Na jaką z jakiej ramki zmieniasz?

Nie mam narzędzi i szczerze mówiąc nie za bardzo chce mi się przy tym grzebać :D A zmieniam z A2 Level 2011 na Corratec SuperBow Fun 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to ja jestem zadowolony z serwisu w "Piasta"

 

Ja byłem u nich tamtego roku w wakacje na montaż sterów w szosówce klasycznej. Co do tematu podszedł naprawdę fachowo. Doradził mi co i jak ja też miałem swoje 5 groszy i razem doszliśmy do porozumienia. Wlasciciel serwisu w porządku jego żona która mu pomaga w formalnosciach też niczego sobie. Wszystko było dogadane na ostatni guzik a robota zrobiona profesjonalnie. I co bardzo sobię chwalę to to że Pan zadzwonił z informacją żę robota wykonana można przyjechać i zabierać :) i blisko mam z Olechowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow NRV ale wypasik sobie sprawiłeś, niezłe ciasteczko :-) Co do serwisu to serdecznie polecam (po raz kolejny) chłopaków na Rzgowskiej 145. Wymiana amora z nabicie gwiazdki (nie miałem gwiazdki), cięciem sterówki i nabijaniem sterów, wymiana oleju w tym amorze na rzadszy i przy okazji wymiana łańcucha z pełną regulacją zmieniarek - dałem 30 zeta - aż nie mogłem uwierzyć i zastanawiałem się czy nie zwiewać jak najszybciej bo koleś się zorientuje że się pomylił. Jeden z tych serwisantów chyba jeździ profesjonalnie bo w sklepie stoi ubłocony karbonowy Trek. Ogólnie fajna atmosfera opiniotwórczej dyskusji i bardzo cenne rady w stylu czy warto coś tam robić/kupować czy to strata kasy. http://www.roweromaniak.com.pl

 

BTW cholernie silna ekipa z Janowa/Olechowa tu jest ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow NRV ale wypasik sobie sprawiłeś, niezłe ciasteczko :-)

Fakt, rama bardzo ładna, tylko zastanawiam się jeszcze czy montować ją od razu czy może najpierw oddać do lakierowania bo po 3 latach jednak trochę widać efekty użytkowania. Ale to jeszcze mam czas na podjęcie decyzji i wykombinowanie jak ją ewentualnie pomalować :thumbsup:

 

Edit. Znalazłem fajną firmę (http://www.rebelart.pl/index.php), która maluje ramy i zastanawiam się nad wysłaniem do niej tego Corrateca i pomalowaniu go w motywie "Jamajka/Reggae". Chyba, że zna ktoś podobną firmę w Łodzi żeby nie trzeba wysyłać ramy kurierem i wszystko można było załatwić na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja pomogę :bye2:

Chcesz ją dać do wypiaskowania i później do malowania proszkowego ?

 

Jeśli chodzi o piaskowanie to:

miesci się na ul. Tomaszowskiej od strony giełdy mijasz rondo później mały most jedziesz prosto za mostem i raptem 200-300m po lewo będziesz miał napiś "Znicze" a zaraz za sklepem wjeżdżasz w podwórko i jedziesz do samego końcai tam panowie piaskują od małych po duże elementy.

 

Lakierowanie:

miesci sie na ul. Olechowskiej jadąc od zakładowej po lewej stronie zaraz przy piekarni. Jest szyld więc będzie widać

 

tyle ode mnie :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oleczek1988 dokładnie wiem gdzie to wszystko jest, jeśli chodzi o piaskowanie to kiedyś na tych zniczach chwilę pracowałem tylko nie kojarzę żeby tam gdzieś było jakieś piaskowanie, natomiast lakiernika na Olechowskiej też znam bo ojciec oddawał tam samochód. Tylko nie wydaje mi się żeby zrobili mi tam jakiś ambitniejszy projekt, zwyczajne położenie lakieru myślę, że tak ale jakieś grafiki to już chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...