Skocz do zawartości

[rower] DunCon Pitbull


kona666

Rekomendowane odpowiedzi

witam skladam rower brakuje mi jeszcze paru czesci takich jak kola i kaseta 7 albo 6 , przerzutki hamulce,kierownica,prosze podpowiecie mi co bendzie naleprze do mniego czesci ktore jusz posiadam to dane techniczne rama DunCon Pitbull 2006 rozmiar ramy w calach 14-00aluminowa waga 2500 amortyzator spinner alfanso skosk 130mm

,mostek dartmoor ,siodelko author, sztyca author,suport dartmoor,pedaly author. lancuch author czerwony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam skladam rower brakuje mi jeszcze paru czesci takich jak kola i kaseta 7 albo 6 , przerzutki hamulce,kierownica,prosze podpowiecie mi co bendzie naleprze do mniego czesci ktore jusz posiadam to dane techniczne rama DunCon Pitbull 2006 rozmiar ramy w calach 14-00aluminowa waga 2500 amortyzator spinner alfanso skosk 130mm

,mostek dartmoor ,siodelko author, sztyca author,suport dartmoor,pedaly author. lancuch author czerwony

Kaseta minimum 8ka, np. sora, 11-23 bodajrze, do tego łańcuch hg40/50.

Kierownica na poczatek polecam sprawdzonego hussefelta, ale nieco drozszym i lepszym wyborem bedzie funn fatboy dh (wersja 785) albo cloud peform wings of pray, ostatnio widzialem nowki po 90pln, i nawet były przyzwoite kolory.

Przerzutka, jedna na tył, na poczatek byle co, potem coś sobie kupisz, celuj w używanego srama, dobrze usztywnia łancuch i nie puka w kasete jak wiekszosc tanich shimano.

Heble to temat do polemiki, proponowałbym ze wzgledu na ograniczony budzet na przod avid'a juicy 3 lub 5, tył ogarnie ci juz bb5 albo bb7

koła, obowiązkowo tylna piasta na maszynach. przod odpuścił bym sobie bo ten spinner troche za niski do tej ramy, w przyszlosci zmienisz amortyzator i bedziesz potrzebowal koła na oś 20mm, na to tez trzeba liczyć z 350pln. Radze sie porozgladac za używkami w dobrej cenie. Wrazie czego sluze pomocą ;)

 

Rama przyzwoity wybór, jaki rocznik? i jak juz pisalem spinerek troche za maly...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...