Skocz do zawartości

[tarczowki] adapter do Julki na tył


kefas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam hampel magura julia 2001 i ona ma zintegrowany uklad ze bez adaptera na tyl wchodzi tarcza 160 a na przod 180 a czy jest jakis adapter co pozwala na tyl zalozyc tarcze 180 ?? bo chcialbym na tyl zalozyc 180 a nie wiem czy taki adpater jest w ogóle ;/

 

 

dzieki i pozdrawiam :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba adapter jakiś jest :D . A po co ci na tył 180? Jak july ma taką siłe że na tyle 160mm blokuje koło :wink:

 

chcialbym tarcze 180 na tyl zalozyc bo bike mi sie wtedy bardzije podoba i ogolnie jak rower ma duza tarcze to wyglada bardziej efektywniej dla mnie ;] :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

A gdzie ja napisałem że hayes jest cięższy ? :034:

I skąd wytrzasnąłeś hayesa ze 180mm tarczą ? :eek:

 

 

Nigdzie nie jest napisane ktore jest ciezsze, wiolem obydwie tarcze i porownalem i hayes mi sie zdaje lzejszy a jesli sadzisz ze 180 nie istnieje to moge ci foty przeslac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie jest napisane ktore jest ciezsze, wiolem obydwie tarcze i porownalem i hayes mi sie zdaje lzejszy a jesli sadzisz ze 180 nie istnieje to moge ci foty przeslac ;p

Ok, juz wierze :mrgreen:

 

Natomiast dalej nie jestem przekonany co do zasadności montowania w xc z tyłu tarczy większej niz 160... Wg mnie tylko zupełnie zbędne dodatkowe kilkadziesiąt gram. Oczywiscie to nie duzo, ale biorąc pod uwagę ze kompletnie nic ci to nie da, a jeszcze bedziesz musiał wydać troche kasy, to chyba jednak niezbyt się opłaca... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, juz wierze :mrgreen:

 

Natomiast dalej nie jestem przekonany co do zasadności montowania w xc z tyłu tarczy większej niz 160... Wg mnie tylko zupełnie zbędne dodatkowe kilkadziesiąt gram. Oczywiscie to nie duzo, ale biorąc pod uwagę ze kompletnie nic ci to nie da, a jeszcze bedziesz musiał wydać troche kasy, to chyba jednak niezbyt się opłaca... :)

 

 

nie nie :) do xc to mi vki stykna :D

bardzije jezdze dual i lekki fr :angry2:

a na co bede musial wiecej jeszce wydac kasy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...