Skocz do zawartości

[ Hamulce ] Jakie ?


Mlody2224

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem wymienić swoje hamulce " v " na tarczowe hydrauliczne. Moja przygoda z takimi hamulcami dopiero się zaczyna piasty jak i ramę mam przygotowaną pod tarcze. Hamulce jakies wybrałem to deore 595 cena za komplet do 400 zł. Myślicie, że to dobry wybór ? Potrzebuję jeszcze tarcze na 6 śrub tak do 150 zł co polecacie ?

Głównie śmigam po mieście dwa razy w tygodniu wypad w góry, ważę 90 kg myślałem o tarczach deore cena 30 zł za sztukę ? ale to chyba jakiś badziew ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet cąłkiem przyzwoity a te tarcze za 30zł są ciężkie, ale całkiem niezłe. Możesz lepsze, jakieś Hayesy wziąć, niemniej jednak dobrze utrzymana deorka potrafi skutecznie zatrzymać :)

Co do hebli - w tej cenie świetny wybór, a może mechaniczne BB7? z tym, że to cholernie mocne hamulce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś nad nową wersją M595? Posiada ona system servo wave, a kosztuje tyle samo. Jak byłbyś zainteresowany ja znalazłem taki sklep gdzie mają bardzo tanio te hamulce. Proszę;

http://sklep.kastor-bike.pl/index.php?page=shop.product_details&category_id=18&flypage=flypage_new.tpl&product_id=206&option=com_virtuemart&Itemid=20&vmcchk=1&Itemid=20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...