Skocz do zawartości

[Endomondo] Problem z pobraniem trasy - coś robię nie tak?


Killer206

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dziś postanowiłem ściągnąć endomondo które ponoć jest proste w obsłudze...

Oczywiście wersja Free bo nie mam zamiaru płacić za coś co nie działa jak trzeba, póki co.

 

Bardziej mnie interesuje funkcja wgrywania tras na telefon niż ich tworzenie wobec czego założyłem konto na stronie, wchodzę w zakładki trasy no i szukam. Jako cel wybrałem sobie trasę: "ŚLR 2011 - Bieliny". Klikam, pobierz na telefon.

Wyświetla mi się komunikat:

Żeby pobrać trasę na telefon naciśnij OK.

Znajdziesz tę trasę na telefonie przy kolejnym otwarciu aplikacji, po tym jak wybierzesz opcję Rywalizuj Na Trasie.

Endomondo automatycznie pokaże ci do 25 pobliskich tras, ale tylko jeśli są w promieniu 25 km od Ciebie.

Ta funkcja jest dostępna wyłącznie dla telefonów Android, BlackBerry i iPhone.

 

Ok, wyłączam, włączam i... nic.

 

Moja lokalizacja znajduje się 23km od trasy i powinno ją znaleźć a poza tym nie mam w aplikacji czegoś takiego jak "rywalizuj na trasie" LOL... <_< Coś się chłopakom pomerdało zdaje się, albo jest dostępne w płatnej wersji PRO

 

Mam do wyboru:

Trening

Ustaw cel

Pokonaj znajomego

Podążaj trasą

Pokonaj Siebie

Wpis ręczny

 

Oczywiście mógłbym targnąć się do Bielin, ale nie będę specjalnie tam jechał żeby okazało się, że i tak się ta mapa nie pobrała... Tym bardziej, że opcja podążaj trasą nie działa bez WiFi :sick:

 

Aha nie mam aktywowanych danych pakietowych vel. neta w telefonie wobec czego mogę korzystać tylko z GPS i WiFi jesli jest gdzie w zasięgu

 

Czyli chodzi mi o takie coś, że pobieram sobie ślad trasy np. w domu, jadę na miejsce docelowe i tam już konkretnie trasą z GPSu

Any solutions?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...