Skocz do zawartości

[29er]Dla kobiety


Wilenka

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny wątek - a zatem: mój napęd na kupno przyzwoitego MTB wziął się stąd, że od wielu lat przyjaźnię się z ponad60-cioletnimi (średnia 62-63 lata) cyclistami, którzy co prawda mają składane wypaśne rowery (kilka lat temu kiedy mówili że mieszczą się w 28-mce to nie chodziło o zajmowane w zawodach miejsce tylko o cenę składanego roweru o czym wtedy nie miałam pojęcia) ale mają przede wszystkim wypaśną formę. Sam rower to wydaje mi się jest 30% sukcesu. Ale fajnie mieć fajny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się dalej nie chce wierzyć, że to jakiś kurna nie przymierzając sponsor decyduje za zawodnika o tym co ma się mu podobać, a co nie.

Myślę, że od pewnego poziomu zawodniczego, to jednak zawodnik ma dużo do powiedzenia. Poza tym umówmy się...to jest praca jak każda inna. Jest pracodawca i jest "murzyn" lub "murzynka". W gruncie rzeczy myślę, że oni/one wcale nie narzekają na taki układ, bo przynajmniej nie muszą łożyć z własnej skarbonki.

 

Skoro już jesteśmy w offtopie - Łukasz podesłał wam już Turnera?

 

Skoro, już jesteśmy....to choć Warszawa jest niewielka, bardzo trudno nam się spotkać. Ale pracujemy nad tym. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo mi się udało i chciałem porównać wrażenia. Moje są bardzo pozytywne, tj. potwierdziły się oczekiwania co do zawieszenia i nie potwierdziły się obawy o zwrotność. Sprzęt ma bardzo wysoki fun factor, zachęca do dokręcania, nie ma problemu z wyrwaniem w powietrze, a zjazdu który na HT biorę w tempie żółwia i z tyłkiem na oponie w zasadzie nie zauważyłem. Z drugiej strony zauważalnie bardziej męczył na podjazdach - tyle że IMO w sporej części to zasługa Nevegali. Aha, widelec nie dorównywał kulturą tyłowi, ale nie grzebałem w ustawieniach.

 

Testowany na szczeblu, idealna miejscówka jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...